Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Valóban működik így?

Mit tegyek? Valóban működik így?

Figyelt kérdés

Szociális gondozó és ápolónak tanulok és kiderült 8 hetes terhes vagyok.Az ofőm szerint semmi gond mert mire végzek csak 4 hónapos leszek.

Kórházban vagyok heti 2-szer gyakszin.

És hát mit is mondjak kicsit félek...


2014. dec. 17. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvostanhallgatóként végigcsináltam terhesen egy egész félévet. Naponta több órát voltam kórházban. Egészséges terhesség nem betegség, ugyanúgy lehet vele dolgozni, tanulni, bmit. Persze a beteget nem te emeled át egyik ágyról a másikra, figyelembe fogják venni, hogy terhes vagy.
2014. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, gyógytornász a végzettségem,végzősként estem teherbe, igaz, mi így terveztük, tisztában voltam vele, mi áll előttem. 7 hónaposan diplomáztam le, az utolsó fél év csak kórházi gyakorlatból állt,különböző kórházakban,mindig más osztályon, minden nap, rendes munkaidőben. Azon kívül, hogy érzékenyebb voltam a szagokra, látványra, mint azelőtt, semmi bajom nem lett sem nekem, sem a lányunknak. Mindenhol nagyon segítőkészek, kedvesek voltak, próbáltak kímélni,vigyáztak rám, persze minden percben nem tudtak mögöttem állni, így volt, hogy egyedül ültettem fel nénit, stb.. Amennyiben komplikációktól és problémáktól mentes a terhességed, szerintem sincs miért aggódnod! Kellemes babavárást! :)
2014. dec. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!