Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl kicsi a feje a babának?...

Túl kicsi a feje a babának? Van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Most 37+6 napos terhes vagyok. Ma voltam UH-n, ahol a BPD 86 mm, a Femur 71 mm és az OFD 106 mm volt. Ott nem mondtak erre semmi "rosszat", de ahogy nézem itt a táblázatokat, ez az érték olyan 34-5 hetes értéknek felel meg (kivéve a Femur-t, az megfelel a korának). Szóval a fejére vonatkozó adatok nem stimmelnek. Lehet, hogy csak kicsi kisebb a feje a babának vagy valami baj lehet? Az eddigi összes UH-n minden rendben volt, ha ez számít.


Köszönöm a válaszokat!


2014. dec. 29. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért azt tudni kell, hogy az ultrahang sem tévedhetetlen... Főleg, hogy most már "kitölti a rendelkezésre álló helyet", valószínűleg ennyi eltérést még mérési hibának vettek. Vagy csak simán hosszú baba :)
2014. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. Nekem is pont így volt, 3-4 héttel volt kisebb a feje. Még szülés előtt is kisebb volt, sőt visszacsökkent 1mm-t, asszem akkor volt 84mm. Mondta a nőgyógyászom, hogy nem lesz semmi baj, mert ezzel a homlokátmérőt nézik, vagy mit. Lehet, hosszúkás fejű lesz. Nekem most már 14 hónapos a lánykám és semmi baja, nagyon szép arca van, mindenki dicséri. :)
2014. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Kedves második, neked milyen súllyal és hányadik hétre született a babád?
2014. dec. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!