Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, ha ülésből...

Normális dolog, ha ülésből vagy fekvésből ha felkelek, akkor fáj a hasam alja végig medencétől medencéig? Ha járkálok utána elmúlik vagy legalábbis csökken.22 h km

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ugyanez volt!Most 16 hetes vagyok!Egy pár napja már nem érzem!De úgy 2 hétig tartott!Azt hittem megőrülök!Kérdeztem a dokimat!Azt mondta,hogy tágul a medencém és az ilyen érzés!Meg megnézte a méhszájat is ,de az rendben volt!
2010. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy tényleg amiatt fáj vagy húzódik vagy, hogy mondjam a hasam alja végig.
2010. febr. 4. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek ettől a hasfájástól,de már 3 hete:(Van, hogy picit jobb, de valamennyire mindig fáj, és tök lassan tudok csak menni, ha erőltetem, akkor csak rosszabb.Igaz, én már lassan a végefelé járok:)
2010. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy van, hogy meg is állok. Ráadásul ikreket várok és én viszont még csak 22 hetes vagyok, ezért félek ettől az érzéstől.
2010. febr. 4. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni, sőt, időnként ijesztően végignyilal. Nekem az a tapasztalatom, hogy hirtelen mozdulatok váltják ki. Próbálj meg nagyon tudatosan odafigyelni a lassú mozdulatokra. Óvatosan kell felkelni ágyból és székből egyaránt, akkor is, ha dolgozol! Én is dolgozok, sokszor kapkodok telefont, de ez nem kifogás! A poronty és a saját egészséged az első.
2010. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem függ össze a hirtelen mozdulatokkal.Akármilyen óvatosan próbálok felkelni, vagy sétálni, fáj.Ennél lassabban már semmit nem lehetne csinálni.
2010. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy van, ahogy az utolsó kommentelő írja, hogy nincs összefüggésbe. Lassan kelek fel és még várok is mielőtt elindulok.
2010. febr. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!