Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem késő ötödik, vagy hatodik...

Nem késő ötödik, vagy hatodik gyereket vállalni, és szülni 43,45,50 évesen?

Figyelt kérdés
Az utolsó gyerek meg szülése, 43-48 év között lenne.

2015. jan. 6. 11:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Néhány celeb,vagy átlag ember valakinél 1-2 gyereket szül csak 40 éves kortol max 45 éves korig.
2015. jan. 11. 10:52
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

40 felett már nagyon nagy az esélye, hogy nem egészségesen születik a baba, szóval akkor szülnék csak, ha az első gyerek. Az meg szerintem butaság, hogy előre eltervezitek, hogy pontosan mikor, hányadik gyereknek kell megszületnie. Mi van, ha másképp alakul? Az élet nem így működik.


Másrészt ha belegondolsz... nyugdíjas akarsz lenni, amikor egyetemre megy? Most komolyan?

2015. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Azt ismered, hogy ember tervez, isten végez? Ne gondold, hogy a gyerekek úgy jönnek, ahogy az ember eltervezi.
2015. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
50 évesen semmiképp nem szülnék. Bár ha egy gyereketek sincs, teljesen felesleges is ezen filóznod most. Azt sem tudod, mennyi idő alatt jön majd 1-1 össze, mennyire változnak meg az érzéseid, hogyan fogod bírni, stb.stb. Ezt majd az idő eldönti.
2015. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%
Hatalmas felelőtlenség, nem csak a kor a gyerekszàm is, 35 felett màr késő, nyilvàn akinek előbb nem jött össze az màs tészta.
2015. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35 felett már késő. Utolsó, elolvastad amit leírtál? Ezek szerint nekem meg sem kellett volna születnem, sőt apámnak sem, meg a lányomnak sem (meg még sok millió gyereknek sem, mert hát ami késő, az elhibázott, mi?).
2015. febr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Jubilee ***** válasza:
61%
35 éves leszek áprilisban, a 3. babámmal vagyok várandós. 28 és 30 éves koromban született az első két gyerekem. Már most érzem, hogy ez a terhesség mennyivel jobban igénybe veszi a szervezetemet, pedig nem 43-45-50 évesen fogok szülni. Én nem vállalnék 40 év felett már kisbabát.Szerintem nagyon sok a kockázat már akkor.
2015. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is "késő". Mi is későn kezdtük már el, 32 és 33 évesen szültem, 3 gyereket terveztünk eredetileg, a 3.-at 34 v 35 évesen kellene bevállalni max, és elég kemény a ki skorkülönbség, de nem merem kitolni 40-ig. Az apja így is 40 éves és én kezdem idősnek érezni a gyerekek hosszútávú jövőjét nézve. Pedig az ő szervezetéről most szó sincs. 45 évesen ffinak is akkor érezném csak helyesnek a gyerekvállalást, ha addig nem jött össze valamiért. Nőnek pedig akkor, ha az a baba véletlen és nem tervezett.
2015. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!