Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőmnek november 25-én...

A barátnőmnek november 25-én volt a ciklusa első napja, ami azt jelenti, hogy december 25-én kellett volna a következő legyen. Együtt voltunk védekezés nélkül december 8-án, és 25,26-án!?

Figyelt kérdés
Késett a ciklus egészen január 8-ig, amikor rendes 6 napos ciklusa volt. De azota jelentkezik hányás, mellfeszülés és a hangulata katasztrofálisan ingadozik, annyira, hogy most tárgyaló viszonyba sem vagyunk. Eddig mindig rendes volt, a ciklusaq. Én szeretnék babát. Van valami esélye annak, hogy mégis terhes?
2015. jan. 26. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy terhes, hogy ha van hányás stb... én is "menstruáltam" terhesség alatt. De a teszt lenne a legbiztosabb.
2015. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem nagyon!
2015. jan. 26. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A 6 napos "rendes" vérzés, nem igazán terhességre utal. Előfordulhat ugyan vérzés, de a mennyisége kevesebb. A többi igen, de akár beteg is lehet ennyi erővel. Néha van olyan, hogy késik pár napot. Mindenképp tesztet kell csinálni.
2015. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem nem szokott feszülni a mellem ha beteg vagyok... van olyan ismerősöm aki a 6-ik hónapig rendesen menstruált és nem is tudta hogy terhes mert 3 kg-ot hízott csak. aztán megmozdult a kicsi és meglepődött hogy mi van. szóval van rá esély.
2015. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen is, de nagyon ritka. Az viszont gyakori, hogy középidőben és utána feszül a mell. Ha 8-án jött meg neki, akkor emiatt is lehet.

Ebből aztán a világon semmire sem lehet következtetni, nagyon jól tudod te is, szerintem.

Tesztet kell csinálni, vagy UH-ra menni, ennyi a lényeg. Én drukkolok, hogy terhes legyen tényleg, de nem merném állítani, főleg nem ennyiből. :)

2015. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!