Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok?

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
17 napja kesik a menstruaciom. Orvosnal mar voltam o azt mondta hogy tapinyas alapjan bitosat nem tud mondani igy jovo heten uh-ra megyek. Emelyhes csak ritkan es nagyon kicsit van viszont szedulok, alhasi fajdogalas is van, cicifeszules is, folyamatosan ehes vagyok (vagy eg a gyomrom) es a derekam is fajdogal. Az elmult egy heten olyan faradt voltam hogy a fekvesen kivul minden masra alkalmatlan voltam. Tesztet 3 napja csinalram ami pozitiv lett viszont egy fel ora mulva ahogy szaradt a teszt a csik eltunt amit a parom is latott nem en kepzeltem oda. Ma reggel megint csinaltam egyet de az negativ lett egybol. Most akkor mi van? Most vagyok az 52. napon es olvastam hogy tobbeknek nem mutatta ki csak a 78adik napon vagy annak ellenere hogy ott volt az uh felvetel a kezeben a tesztje negativ volt

2015. jan. 31. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, majd az orvos az UH alapján megmondja.
2015. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!