Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes a tesztet...

Mikor érdemes a tesztet elvégezni?

Figyelt kérdés

Szerintetek pár nap híján érdemes elvégezni egy tesztet,ami már adhat valós eredményt? Nagyon szeretnénk ha érkezne a kistestvér hozzánk.

Van még párnapom a menstruációig,de valami "nem stimmel". Hónap közepén csináltam egyet de az határozott negatív volt.Most viszont cicik legalább 1 mérettel nagyobbak (apa szerint is :) ),alhas szurkál.



2015. febr. 20. 10:21
 1/4 anonim válasza:
úgy tudom, min. 13-14 napnak el kell telnie a potenciális teherbeesés napjától ahhoz, hogy kimutassa. Ha ekkor még nem jött meg, de letelt ennyi idő, akkor elvileg már van esély, hogy kimutatja - nekem nagyon gyengén látszott csak a csík kb. 3 perc után, de már látszott :-)
2015. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kimarad a menszi akkor érdemes tesztelni. Ha korábban csinálod könnyen csalódhatsz.
2015. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ez a pár nap egy örökkévalóság és amúgy sem vagyok egy türelmes típus...és annyira várjuk hogy jöjjön az "utánpótlás" a bátyóhoz. :)

Sajnos nekem alapból rendszertelen; így csak támpont a 2 nap...viszont amennyire visszaemlékszem 3 éve kb. ilyesmikből gyanítottuk hogy gyermeket várok.

2015. febr. 20. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A megtermékenyült petesejtek közel 70%-a nem tud megtapadni rendesen, így a nemvárt napján a vérzéssel távoznak.

Érdemes megvárni, hogy késsen a mensi legalább egy napot.

2015. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!