Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanaban pozitívat tesztelté...

Mostanaban pozitívat teszteltél? Hogy vagy? Mikor mész orvoshoz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 18:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
En 4 hetes vagyok. Semmi tünetem nincs még. 2 gyerek lesz, van mar egy 27 honaposom. Budapesten élünk, és 6+6 naposan megyek majd orvoshoz először.
2015. febr. 20. 18:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már nem is tudom, hogy mi van. Menzi pont 2 hete kesik, eleinte full negatívak voltak a tesztek, aztán kb egy hét után lett 3 pozi. Bejelnetkeztem az orvoshoz jövő keddre, akkor lennék, 6+3, de ma reggel volt egy nagatív tesztem. Vérzés még mindig nincs, nem tudom mi van:( Reggel még csinálok egy tesztet, hogy lássam mi van, aztán kedden megyek az orvoshoz, de semmi jót nem remélek, majdnem 6 hetesen nega teszttel:( :( A szívem szakad meg, de azért még egy pici remény van bennem, hogy csak ott van a babó, csak a teszt nem volt jó, amúgy is halvány volt az összes tesztem.
2015. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnalom. Azert még ne add fel.
2015. febr. 20. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm, neked meg minden jót!
2015. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

7 hetes körül vagyok. 2. gyerek. Elsőnél az első tünetem az volt hogy nem jött meg, a második hogy nőtt a hasam.

Most az összes terhességi tünet megvan egyszerre (hányinger, álmosság egész nap, fáj a hasam, szorulásom van, a mellem majd le szakad). Orvoshoz csütörtökön megyek.

2015. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6+5 hetes vagyok, én már voltam dokinál, ver a kis szíve! Második gyerek nálunk is, a fiam 3 éves. Olyan, hú de erős tüneteim nincsenek, bár a fiamnál sem voltak. Nagyon pici émelygés néha. Főleg evés után, vagy közben.
2015. febr. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti válaszoló, fiad vagy lányod van már?

Utolsó , de jó neked,hogy már voltál orvosnál, és láttad a szivverést!

Én is nagyon várom már!

2015. febr. 21. 06:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Január 25-én teszteltem egy negát, akkor már erősen szédelegtem, aznap már meg kellett volna jönnie. Vártam 2 hetet és február 13-án teszteltem egy pozitívat. 17-én voltam dokinál és ő is azt mondta hogy terhes vagyok.23- án a kisfiam első szülinapján megyek uh-ra akkor már elvileg 7+6 hetes leszek. Remélem minden
2015. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ok lesz! ( lemaradt)
2015. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Holnap kezdem a 9-ik hetet. Már voltam orvosnál, volt szívhang, 20mm-es a pici, láttam mozogni is :)

Második baba, van egy 3 éves kisfiam.


Jövőhéten megyek a vérvételes papírjaimért és valamelyik nap pedig vérvételre.


Jó egészséget :)

2015. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!