Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba nemét meghatározó gyorste...

Baba nemét meghatározó gyorsteszt - van tapasztalatotok, véleményetek? Ez mennyire valós dolog?

Figyelt kérdés

pl. itt olvastam róla: [link]


Szerintetek ez mennyire hiteles?


2015. márc. 26. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én régen olvastam ilyesmiről az hiteles, de ennek a tájékoztatója nem logikus...

"A működési mechanizmus a következő. A baba sejtjei a születés pillanatáig szépen csendesen keverednek az anyáéval. A teszt pedig az Y kromoszómákat keresi. Ha azok megvannak az anya vérében - mert ugye elvileg nem lehetnek az anya XX miatt - akkor fiú , ha nincsenek, akkor XX-leányka. "



pisit néznek nem vért...

2015. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy ilyen teszt vizeletből valóban ki tudja mutatni, akkor laborvizsgálattal is ki lehetne mutatni, de nem lehet...
2015. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz a leírása, igen, ezért is akadt fent a szemem, hogy ezt hogy gondolják... Akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy fura. Kimutatni ki lehetne, esetleg vérből, de pisiből? Hol láttál másfajta tesztet?
2015. márc. 26. 13:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a teszt nagy átverés,lutri ,vagy bejön vagy nem,nagyon sok rosszat olvastam róla.
2015. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a leírás nekem sem áll két lábon :D


bár nem azért csinálják, de magzatvíz vételnél megnézik a nemét is, az 100%os állítólag, ne meg az UH. most ha egy csepp pisi tele lenne XX meg XY, hááát, akkor szerintem a 12. heti vérvételnél is néznék, hisz ugye vannak betegségek amik nemre korlátozódnak és hát a betegségeket szűrik, magzatvízből is gondolom azért nézik...


na de ha csak úgy nézem, én biztos kipróbálnám ha terhes lennék újra :)))

2015. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2015. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem valos. Verböl lehet kimutatni. En par hete csinaltattam meg. Most nem talalom a papirokat, de valami olyasmi volt rajta, hogy Y<0.002478 (0,004 felett fiu)

A ceg szerint, aki csinalta, kislany lesz, de nem vallalnak 100% garanciat, ezert nem ez all a papiron.

Amugy egy nagyon profi labor csinalta (Hong-Kongba kuldtek a vermintat), egy csomo genetikai betegsegre szurtek. Szoval ha szerintem meg ök sem merik azt irni egy papirra, hogy lany vagy fiu, akkor egy ilyen vizeletes teszt nemigen ad valos eredmenyt.

En biztos nem költenek ra.

2015. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hol csináltattad ezt a labort pontosan?
2015. márc. 26. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:

En Svedorszagban elek, itt csinaltattam, de tudom, hogy Magyarorszagon is csinaljak. NIPT teszt a neve.

Nekem a nögyogyaszom tanacsolta, mivel 39 eves vagyok. Sajnos nem ingyenes, de azt hallottam, hogy több europai orszagban csinalnak tanulmanyokat rola, hogy igazolni tudjak, hogy ugyanolyan hatekony, mint a magzatviz mintavetel, csak kockazat nelkul. Akkor mar "TB" finanszirozott lesz.

2015. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy vérből 9 hetes kortól mutatjak ki vmi német labor vagy mi.. De ha 9. hettol lehet vérből kimutatni, akkor erdekelne hogy vizeletből hogy lehetne 6 hetes korban :)) nem tudok hinni benne vhogy.
2015. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!