Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és a huvelyembe...

Terhes vagyok és a huvelyembe apro kis rucskoket erzek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ilyen kis pici rucskok egymastol tavolabb meg vagyok remulve mi lehet ez:( 13 hetes vagyok
2015. márc. 28. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom,de terhesen ne nyúlkálj magadba. talán a méhszájat érzed. gondolom nemrég voltál orvosnál, mondta volna ha van valami. amúgy a hüvelyed távolabb van a babától,ott a méhed+a magzatburok,szóval semmi baja nem lesz,nem kell megrémülni
2015. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egyiknél sem tapogattam ott.
2015. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nezett meg csak ultrahangot csinalt:( A parom vette eszre aztan megneztem de ez nem a mehszaj mert ezek ilyen apro kis gumocskak es tobb is van belole:Ssy
2015. márc. 28. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor hetfon szepen menny el a nogyogyaszhoz es mond el neki mi a panaszod es megvizsgal.. ..
2015. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NE aggodj kerlek, nekem is vannak, vagyis mindig is voltak , csak most jobban erzed oket, mert a huvely is megdagad jobban terhesseg alatt, neha be is kekul, oh meg még sok minden valtozik benned es ott lent is ...szoval ne ijedj meg. nincs semmi bajod.

36 hetes kismama

2015. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok, szoval ezek mindenkinek vannak, csak ugy irtam, hogy nekem is. de mindenkinek amugy. es egeszsegugyben dolgoztam, szoval tudom. tehat ne aggodj, mert meg annyi minden lesz amiert aggodni fogsz :D de azok miatt se aggodj. ilyenkor tenyleg sok minden megvaltozik bennunk, de aztan majd visszaallnak a dolgok. jo , hogy figyelsz/figyeltek mindenre, de nem kell parazni! kitartas
2015. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy nagyon szepen koszonom!:) Csak tudod annyira megijedtem soha nem volt meg ilyenem olyan mintha kis pattanasok lennenek:Sss de koszonom a nyugtato szavakat!:))
2015. márc. 29. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!