Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dolgoznátok a helyemben?

Dolgoznátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy missed abom 5hete,most elhelyezkedtem a Pennyben,és megkell várnom míg letelik 6hónap,mert határozottal vettek fel.Ha hosszabbítanak akkor kb decemberbe belevágunk újra a babaprojektbe.A kérdésem,hogy ha beraknak terhesként pénztárba,ti elfogadnátok?úgy hogy azért ott is van mit emelni pl. Virágföld,ásványvíz,kutyatáp...És ugyebár a missed ab miatt alapból veszélyeztetett leszek.Mert szeretnék jó sokáig dolgozni,főleg pénztárba mert azt nagyon szeretem :)



2015. ápr. 3. 00:52
 1/8 anonim válasza:
Nem tudom mi az a missed abautod, de dolgozz nyugodtan ha akarsz. Pénztárosként nem sérülhet a gyerek szerintem.
2015. ápr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
igen, de ha nehezet kell emelnem, kinyitnam a szamat es segitseget kernek.
2015. ápr. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én még sose láttam olyat, hogy a pénztáros kimászott volna a helyéről és elkezd emelgetni. A vásárlók teszik a pultra a cuccokat, ami nagyon nehéz azt meg beszkenneled a a kosárból. De nem emelget a pénztáros. (nem vásároltál még soha?)
2015. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pénztáros vagyok a Pennybe...

Oké h felpakolnak a vásárlók,de azt nekünk át kell emelni/húzni a szkenner felett.tehát megerölteted magad.

A missed ab pedig vetélés.

2015. ápr. 3. 09:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként mé a pennybe nincs kézi szkenner.tehát nem opció a kosárból majd be szkennelem dolog.
2015. ápr. 3. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első, minek szólsz hozzá olyan témához, ahol csupán a kulcsszót nem érted?! (Amúgy google.hu, missed abortion: 61 800 000 találat 38 másodperc alatt)


A kérdezőnek: lehet, hogy papíron veszélyeztetett leszel, de ha jól ágyazódott be a baba, akkor nem fogsz elvetélni attól, hogy áthúzod a scanner felett a pár kilós csomagot. Én naponta kb hússzor emelem fel a 13 kilós két évesemet, és közelébe sem kerültem a vetélésnek, pedig hét hetes vagyok.

(A második gyereknél te sem tudod elkerülni a gyereket emelgetését, hacsak nem hagysz 8-10 év korkülönbséget közöttük.)

2015. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na végre valami hasznos válasz :D Köszi utolsó!

Igazából csak a veszélyeztetettség miatt érdekelt a dolog,de mondjuk én úgy gondolom,hogy nincs hatással egy vetélés a későbbi terhességre(Nyílván ha sorozatos akkor az már más).mert ha egy full egészséges terhességbe vagyok,akkor simán lehet a meló.legalábbis én nagyon szeretném.És ez a gyerek emelgetés tök igaz

2015. ápr. 3. 12:21
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt tavaly augusztusban egy miss abortuszom, utána rögtön visszamentem dolgozni és most vagyok 6 hetes kismama és most is dolgozom és dolgozni is akarok míg bírok :-)
2015. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!