Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus végére vagy szeptemb...

Augusztus végére vagy szeptember elején ki várja a babáját? Hogy érzitek magatokat? Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia. En augusztus28ra vagyok kiirva. Masodik baba, az elso kisfiu, most kislanyt varunk. Mostmar jol vagyok, de kb a 20 hetig nem unatkoztam. Nehezebb terhesseg mint a fiamnal, pedig az ove sem volt egyszeru. Voltam beteg, korhazban...szval kijart mindenbol. Most kb van az h elvezem is a terhesseget, bar a fiam mellett nem konnyu a tempot tartani :) keves a pihenes, nem unatkozom :) es te h vagy kerdezo?
2015. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok, en szeptember 12-re vagyok/voltam kiirva, de mivel tervezett csaszar lesz, igy szeptember eleje lesz belöle. Mar van ket nagy gyerköc es most jön egy kislany :)

18. hetig hanytam, de most mar jol vagyok.

Te hogy vagy kedves kerdezö?

2015. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is meg vagyok mi is augusztus 28 ra vagyunk ki írva és nekem is kislányom lesz 3 fiú mellé. Én egész jól viseltem eddig most ilyen folytó köhögés jött rám már 2 hete,voltam dokinál és azt mondta allergia, és hanyat fekvésnél meg fulladok nagyon fenn van a baboca. Remélem változik mert nem akarok ventolin sprayn élni. Milyen nevet adtok? A miénk Hanna Mariann lesz
2015. máj. 7. 09:18
 4/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Talan Izabella lesz, de a ferjem Viviennt szeretne. 10. het ota tudjuk, hogy kislany es azota Izabellanak szolitjuk, a Vivienn pedig egy uj ötlet-igy most meg szokatlan.

Szep nevet valasztottatok.

2015. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A mienk Kira Zoé lesz :) nagyon szep neve lesz a kislanyaitoknak! :) elso valaszado.
2015. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Sziasztok, én augusztus 31re vagyok kiírva, és két hete derült ki hogy kislány lesz:)első baba lesz és nagyon örülünk neki,hál istennek az elejétől kezdve jól vagyunk:) Bár a kilók aggasztanak kicsit, de a pici miatt az sem olyan rémisztő:) A neve még kérdéses, de apukája Lilient szeretne,úgyhogy szerintem az marad :) egy kérdésem lenne, ti hogy vagytok ezzel az előtej dologgal? Normális az,ha ilyen vizes valami jön ki?
2015. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én szeptember 7.-ére vagyok kiírva. Első baba és kisfiú lesz :D Én rettenetesen fáradt vagyok, folyton aludnék. Nagyon fáj a hátam, derekam, a farokcsontom. Alig bírok ülni :( Mindettől eltekintve jól vagyunk. Picikém egyre többet mozog és nagyon élvezem :)
2015. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az elotej normalis. Ne aggodj :) Amikor a kisfiamat vartam akkor is volt, es mar most is jelentkezett a 20 het korul. Hol van, hol nincs :) (elso)
2015. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia:-) mi is augusztus 28.ra vagyunk kiirva, igaz ikrekkel :) ők nagyon szégyenlősek még nem tudjuk a nemüket ;))

Egyre több a láb görcs de egyébként jól a nagy pocit leszamitva :)

2015. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia! Én szeptember közepére vagyok kiírva. Még sajnos nem tudjuk, hogy fiú vagy lány, én nagyon bízom benne, hogy lány... :) Első baba. Jelenleg jól vagyok, de az első 14 hetet végig feküdtem, nagyon rosszul voltam :( Most kiélvezem, hogy van egy kis energiám és nem hányok :)
2015. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!