Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki sokat hízott a terhessége...

Aki sokat hízott a terhessége alatt, mikor adta le szülés után a felesleget?

Figyelt kérdés

Nyár elején szülök, és már most 10 kg feljött. Szülés után nem is tudom mit veszek fel, ha a régi ruháim nem jönnek fel. Fogyózni nem merek a szoptatás miatt. Nem zabálok, tehát nem azért híztam ennyit, 26 hetes km.

Ti hogyan oldottátok meg?


2010. febr. 24. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 75kg-mal kesztem, és 94- gyel szültem,ma töltöttebe a 14 hónapot a lányom és most 70kg vagyok,én csak annyit csináltam hogy nem ettem kenyeret,tésztát meg krumplis dolgokat,nekem ez vált be!
2010. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
én 28 hetes vagyok,és eddig 16 kilót híztam,de valahogy engem ez nem érdekel.ha leadom leadom,ha nem akkor annak meg csak örülni fogok,mivel 48 kilóról indultam.van ennél nagyobb bajom is.
2010. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm hízott 22-25 kilót (már nem emlékszem pontosan) és a szoptatás alatt lement, nagyon sokat sétált a babával, napinta akár 2x2-3 órát is.

Fogyózni nem érdemes ugye, ahogy te is írtad, nagyon sok nő már magától a szoptatástól fogy (én is ilyen vagyok) , pedig sokat ettem.

2010. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én 65 kilóról indultam (160cm), szóval nem voltam már akkor sem sovány.
2010. febr. 24. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 kg-t híztam és szoptatás után (1 év elteltével) adtam le teljesen, vagyis kevesebb voltam. 83-mal kezdtem az első terhességet, 100-zal szültem, egy év múlva lettem 79. :)Kicsi matematika :) És 172 cm vagyok:)
2010. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
82 kg-rol indultam, híztam vagy 25-ot a terhesség alatt:(, majd a szoptatás során (amikor elvileg fogyni szokás), így kb 30 kg tulsulynál kezdtem fogyozni. 5 honapig tudtam szoptatni, azota a kilokkal kuszkodok. márciusban lesz 2 éves a fiam, még mindig rajtam van 12 kg:((((( szoval nálam nagyon eltart, és már kezdem feladni:(
2010. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En az elso terhessegem alatt 25 kg-ot hiztam, rengeteg volt, bar annyi szerencsem van, hogy magas vagyok es vekonyan estem teherbe, igy nem neztem ki brutalisan szules utan sem. (14 maradt kozvetlenul szules utan, de az azt koveto hetekben 3 kilot hiztam meg, mert a tejem nem akart beindulni es sokat ettem, ittam.)

Tejem vegul nem lett, igy a fiam negy hetes koraban tornazni kezdtem, hat hetesen dietazni is. Mire negy honapos lett minden lement, plusz ket kilo kamat. Tehat 19 kilot fogytam. Minden nap tornaztam, alakformaloztam, igy az alakom sokkal jobb lett, mint baba elott volt.


Most a masodik terhessegem alatt igyekeztem odafigyelni, foleg az elejen, amikor meg sem kivanos nem voltam, nem vizesedtem es a baba sem igenyelt nagy hizast.

Kenyeret igyekeztem csak reggel enni, ebed gyakorlatilag lehetett barmi, uzsonnara altalaban nasiztam, vacsorara viszont csak nyers zoldseget, gyumolcsot ettem, igaz, azokat nagy mennyisegben. Sokat ittam es a reggelihez, ebedhez is igyekeztem annyi zoldseget megenni, amennyit lehetett.

A mozgast sem hagytam abba, csak valtottam terhestornara es sok setara.

Igy a 20. hetig hiztam 2,5 kilot, azutan heti fel kilo jott fel, a 30. heten jartam 7,5 kilonal, ami az en kozel 180 centimhez szinte semmi. Utana kezdtem el vizesedni, az etvagyam is nott es ossze-vissza valtozott a sulyom, volt, hogy szinte nem hiztam ket hetig, azutan egy het alatt ket kilot. A vege 15 kg lett, nyolc napja szultem es 8 kg ment le eddig, egyaltalan nem latszik, hogy lenne rajtam plusz suly, mert a cicim nagyobb. Csak a fejemen latszik, hogy ducibb vagyok.


Van tipped, hogy mitol nott a sulyod ilyen lenduletesen, ha nem eszel sokat? Az anyagcsered olyan gyors, mint szules elott? Nincs szekrekedesed? Mert az is okozhatja.

2010. febr. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de vacsira már én is csak sok gyümit és zöldséget eszek. Azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan étkezhetek így. Most azóta nem híztam. Köszi a válaszokat!
2010. febr. 27. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!