Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki egész...

Van itt olyan aki egész terhessége alatt nem sexelt a férjével? Mi volt az ok? és szülés után rendbe jöttek a dolgok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!hát azt nem mondom h egész terhesség alatt de kb olyan 4 hónapos lehettem amikor utoljára együtt voltunk.8 hetes a babám azóta voltunk együtt és tökéletes volt.azok a szerencsések közé tartozom akiknek nem fájt.egy picit szúrt a gátseb de nem volt vészes.kijelenthettem azota minden rendben van...
2010. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ja az ok lemaradt:) a Párom nem tudott elvonatkoztatni a babyről.eleinte meg én nem kívántam.ugyh nem volt sok pocakos szex:)de hidd el szülés utan sokkal jobban fog kívánni.:)minden rendben lesz nyugi
2010. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyztetett terhes voltam, az első babánkat félidőben vetéltem el így most mindent megtettünk hogy ne legyen baj. Mégis koraszülött lett...
2010. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elejétől el voltunk tiltva,így 5 hetes koromtól a baba megszületése után 5 hétig nem volt semmi.vetélés veszélye miatt tiltott el az orvos.
2010. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

11:17es válaszolo.Mintha én irtam volna,velünk pont ugyanez a helyzet.

A mi babánk 3 honapos,tehát lassan egy éve nem volt sex.Félek egy kicsit.

2010. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív teszttől kezdve nem voltunk együtt egyik terhességem alatt sem. Nehezen viseltük mindketten, de semmilyen különösebb gondot nem okozott.

Első terhességnél megoldottuk máshogy, de most még félidősen is rendszeresen hányingerem van és rókázom, így most ez nem megy, gondolom érted :)

Az ok pedig az, hogy egyszer volt egy korai vetélésem (nem szex miatt) és a férjem nagyon nehezen viselte, egyszerűen nem mer velem lefeküdni. Fél egy újabb vetéléstől, attól, hogy valami baja lesz a babának és nem tudom őt meggyőzni arról, hogy egy egészséges terhességnek bírnia kell az óvatos szexet. A hasam egyébként tetszik neki, tehát kedve lenne hozzá, hozzám, de nem mer kockáztatni.

Az 1. terhesség után az első pár alkalommal nem volt jó a szex, de utána nagyon klassz lett, jobb lett mint terh. előtt :) Remélem most is így lesz majd szülés után.

2010. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pozitív teszt óta, azaz 34 hete nem voltunk együtt. Ki lehet bírni. Éhes disznó makkal álmodik ugyan, de jobb a "biztonság". Éveket vártunk a babára, nem hiányzott semmi. Az elején azt mondta a doki, hogy lehet, aztán volt egy kis lepénygond, aztán meg már elértem a 30. hetet...

Majd szülés után remélem helyreáll a dolog.

36 hetes kismama

2010. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi van a pasikkal?! Mi 20hetesen voltunk együtt utoljára, akkor is csak nászéjszakát ünnepeltünk, aztán 40+1 naposan,hogy beindítsuk a szülést.Most állt helyre a dolog, 11hetes a kisfiunk. Talán félnek attól, hogy baja lesz a babának. Legalábbis az én férjem ezt mondta, hogy fura neki, hogy ott van benn egy baba. :-) Most már minden oké.
2010. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia.én kb 3* szexeltem a párommal miótan terhes vagyok.a méhlepény eléri a méhszájat,amivel bármikor bevérezhetek.ezért nem mertünk.


37 hetes km

2010. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!