Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni klinikán genetikai...

Debreceni klinikán genetikai uh, tanácsadás, amnio hogyan működik?

Figyelt kérdés

Kombi tesztem közepes kockázatú lett. Dokim mondta ad majd beutalót Debrecenbe.

Nagyon szertném tudni


mennyi idő mire kapok időpontot?

az amniot és uh-t egynapon csinálják?

sok a várakozási idő ott?

Ha tudtok segítsetek...nagyon köszönöm.


2015. máj. 17. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom nem debreceni vagy. :)

Fel kell hivni a debreceni kliniát (orvosod, vagy a védőnő, vagy az asszisztencia megmondja milyen számot kell hivnod, direkt bejelentkezésre van egy szám, amit bizonyos napokon, és időben lehet hivni), be kell jelentkezni. Ha jól emlékszem, betöltött 16. hét után kell menni, én 16+3-on voltam. Lesz egy UH, és egy vérvétel, majd megmondják, hogy mikor menj vissza az eredményért (általában 3 hét). Akkor majd megint UH, és utána bemész az orvoshoz aki megbeszéli veled a véreredményt. Nálam igy volt, bár nekem a korom miatt kellett mennem, nem tudom nálad is ugyanez lesz-e a menete.

Első alkalommal nem kellett várnom szinte semmit, viszont másodjára, mikor már az eredményre vártunk, az szivás volt, mert nem volt genetikus orvos épp, szülése volt, mindenki őt várta, még egy aláirásért is. Reggel 9-kor mentünk, az UH-t letudtunk gyorsan és utána du. 3-ig vártunk az orvosra, meg az eredményre, ráadásul nagyon sokan voltunk.

Az amniot a eredmény kiderülte után felajánlják. Hogy ott kell-e maradni rögtön, azt nem tudom.

Remélem minden rendben lesz!:)

2015. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!