Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg mikorra ürül ki teljesen?

Hcg mikorra ürül ki teljesen?

Figyelt kérdés
6 hete volt abortusz, még mindig nem jött meg, terhes biztosan nem vagyok, de ha mégis emiatt nem jönne meg, akkor még a régi, vagy már az "új terhességet" mutatná a pozitív teszt? Hozzátenném, hogy ez egy elméleti kérdés, terhesség kizárva, csak kíváncsi vagyok :)
2015. máj. 28. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős volt a terhesség. Pl egy nagyon korai vetélés mondjuk 4-5 hetesen sokkal hamarabb ürül ki mint egy 9 hetes. Meg egyenfuggo is.

Ha nem elméleti kérdés lenne, akkor laborban hamar kiderül. Két verteszttel.

2015. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na, ma vettem egy tesztet, teljesen negatív, szóval 6 hét alatt bőven kiürül a szervezetből :) így legalább nem kell aggódni a hormon miatt, hogy baj lenne a következő babával.
2015. jún. 1. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!