Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En látok csak mostanában...

En látok csak mostanában rengetek kismamát vagy tényleg ilyen korszak van?

Figyelt kérdés
A ti környezetetek is tele van kismamával? Kb 4 volt osztálytársam 2 szomszédasszony terhes es kb velem egy idos. Lehet rosszindulatú vagyok de tol rosszul esik hogy pont most kellett mindenkinek teherbe esni :) 27hkm

2015. jún. 1. 20:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Nyilván mindegyik azért esett teherbe, azért lesz fia és direkt úgy időzítették, hogy augusztusban szüljenek, hogy téged idegesítsenek! :-D

De s.z@r lehet neked, hogy ilyeneken fennakadaz!

2015. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Környezetemben rengeteg most a kismama, több olyan párnak is sikerült, akik sokat vártak rá, szerintem ez jó!
2015. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert nálam pont fordítva volt! :) Voltak ismerőseim akik előttem-utánam szültek viszont nem közeli ismerősök, és én szerettem volna ha van velem egyidős kismama akivel meg tudok olyanokat beszélni amit csak kismamákkal lehet.

Gondolom azért zavar mert nem rád irányul minden figyelem és érdeklődés. :) Ezen ne bosszankodj, inkább vedd fel mindenkivel a kapcsolatot akivel van közös témátok! Az én várandós ismerőseim mind 200 km-re voltak, és így lehetetlen volt a kapcsolattartás. :(

2015. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Örülj nekik... Körülöttem is sokak várnak babát, a húgom is, és pár közeli barátnőm is. Én velük örülök. Az első kislányommal való terhességem idején totál egyedül voltam, nekem inkább az volt rossz.
2015. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%

nekem az ex mellett tűnt ez fel, hogy egyik nyár tele volt pocakos kismamákkal, még nevettem is rajta, hogy úgy látszik télen mindenki "sokat dolgozott" :D


amikor én vártam babát, tele voltam olyanokkal, akiknek nem sikerül és rossz érzés volt, hogy előttük nem "ömlenghetek", hanem fel kell vennem a szolidaritás fejet. de jó emberek, nem stresszeltek, meg nem utálkoztak, nem voltak ki idegileg, mint itt sokan, ha nem jön a baba, hanem elintézték annyival, ha jönni akar, úgy is fog, én meg drukoltam.


most meg valahogy ez a nyár is tele van pocakosokkal :)

plusz ismerőseimnek is most jönnek akik eddig nem jöttek.


szerintem politikai oka van...

2015. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Környezetemben mindegy. Megszül egy ismerős, babás lesz valaki más. Legalább 3-4 éve így megy ez. Most is van pár kismama körülöttem, eddig is volt. Nem baj, én nem bánom. Szeretek más kismamákkal beszélni, legalább vannak most is. :)
2015. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz Nobel-díjat,akkor garantáltan te leszel az egyetlen a környezetedben!

Jah, hogy az nem olyan egyszerű...

2015. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
Pfffff...azért ez elég durva viselkedés tőled, azt tudod,ugye?te tipikusan az a kismama lehetsz, aki most, hogy terhes, elvárja, hogy körülötte forogjon a világ, mindenki lesse az óhaját, csak mert ő terhes.így most elég sz.rul érezheted magad,hogy az utca nem arról fog csak beszélni,hogy megszületett a babád, és mivel csak ő az egyedüli, mindenki róla áradozik,hanem lesz másnak is, és a tiéd varázsa hamar megkopik az "idegenek " szemében, ahogy sorra születnek az új apróságok. Mindig a legújabb lesz a legnagyobb szenzáció. Szar ügy egy olyan nőnek, aki így gondolkodik, mint te,ez van, nyeld le a békát. Én örülök, ha van a környéken velem egyidős kismama. Szerintem tök jó, sokat tudunk beszélni a terhességről, együtt izgulunk a végén, ha meg majd meglesznek a picik, tudunk együtt sétálni. Az meg pont nem érdekel, hogy a szomszéd juliska néni mit mond.az én gyerekem lesz számomra a legszebb, legtökéletesebb baba,hiába születik körülötte még 100.nekem meg a családnak ő lesz a tökély, más véleménye meg nem érdekel.
2015. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én augusztus közepe, és szintén fiú:) Nálunk a házban (20 lakásos társasház, nem 10 emeletes) most nyáron lesz 5 baba és mind fiú:)
2015. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Inkább örülj Neki, hogy van kivel a babatémáról beszélgetni ;)

(én tuti örülnék ha lenne még egy októberi fiús kismama az ismerősi körömben)

Amúgy tényleg nem értem hogy miért baj ez.... a családod (akik igazán számítanak) úgyis a Te babádnak fognak örülni... A többi miért lényeg?????

2015. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!