Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En látok csak mostanában...

En látok csak mostanában rengetek kismamát vagy tényleg ilyen korszak van?

Figyelt kérdés
A ti környezetetek is tele van kismamával? Kb 4 volt osztálytársam 2 szomszédasszony terhes es kb velem egy idos. Lehet rosszindulatú vagyok de tol rosszul esik hogy pont most kellett mindenkinek teherbe esni :) 27hkm

2015. jún. 1. 20:24
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Jesszus.. Képzeld, nekem is kisfiam lesz, bár én nem augusztusban szülök, hanem szeptemberben.. Szerintem inkább magadba kéne nézned, és feltenni magadnak a kérdést, hogy vajon miért esik rosszul neked az, ha másoknak is jutott abból az örömből, amiből neked... ez az egész hozzáállás nagyon elszomorító, és gáz!!!!!!!! Ui.: Engem egyáltalán nem zavar, hogy rengetek másik nő terhes rajtam kívül, sőt őszintén nem érdekelnek, csak a saját babám, és családom érdekel, és a saját boldogságunk.. lehet neked is inkább magaddal/magatokkal kéne foglalkozni... ;)
2015. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Gondoljatok amit akartok, engem akkor is zavar hogy bárki szembe jön velem az utcán egy idos velem es fiút var. A kozmetikusomtol kezdve a szomszéd lányaig nindenki. Persze hogy a sajátom a legfontosabb de akkor is dühit engem es pont.
2015. jún. 3. 20:47
 23/29 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig olyan jó ha más is babás és van kivel beszélgetni ezekről a dolgokról... nekem pl. az ismerőseim többsége karrierista, kijelentették hogy 30, de inkább 35 felett lesz az 1. gyerek. Persze meghallgatnak a barátnők, de látszik a fejükön, hogy unják, érdektelenek, már előre sajnálják a meg se született gyerektől azt az időt, amit majd rá fogok fordítani és nem rájuk, nem lesz minden szombaton buli...

Ez nem hiszem, hogy jobb.

Sosem akartam két lábon járó "csoda", ufó lenni. Imádtam, hogy az unokatesóim velem egykorúak voltak, micsoda játszásokat csaptunk a mamánál! Az én gyerekem meg jó esetben is 7 vagy 8 éves lesz, mire a családban lesz más karon ülő csecsemő, ő sose tudja majd, milyen jó együtt nyaralni a mamánál.

2015. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Hát akkor dühögj a semmin... :-D

Sz@.r lehet neked!

2015. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az nem dühít, hogy a Katalin hercegnő mikor terhes volt, akkor azért is címlapon volt, hogy tüsszentett egyet, te meg senkit sem érdekelsz? :D iszonyú. Ez van. Nehéz lehet a családodnak, én inkább előttük emelek kalapot, hogy elviselnek (el tudom képzelni milyen stílusod van), mint előtted.mástól sajnálni a boldogságot, csak mert te azt hitted,hogy majd boldog boldogtalan téged fog isteníteni elég gusztustalan dolog. Elég sokat képzelsz magadról.
2015. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom minek ez a személyeskedés, szerintem kicsit vissza lehet venni mert ense sértegetek senkit. Az elején tiszta szívből örültem es ugy voltam vele ahogy mondjatok "majd járunk egyutt orvoshoz" "tartjuk egymásba a lelket" stb de mikor szinte az összes ismerosom bejelentette napról napra hogy o is babát var kicsit sok volt es nem

Azért mert sajnálom tőle az örömöt vagy mert engem kene isteníteni de hogy a frnacba élvezzem ugy a baba varast ha rajtam kívül (nem túlzok) meg kb 15 no terhes majdnem mind egyidőben szül velem es mindnek fia lesz. Könyörgöm mondja valaki hogy o is tudna tiszta szívből ennek örülni, mert szerintem nem!

2015. jún. 3. 23:59
 27/29 anonim ***** válasza:

"de hogy a frnacba élvezzem ugy a baba varast ha rajtam kívül (nem túlzok) meg kb 15 no terhes majdnem mind egyidőben szül velem es mindnek fia lesz. Könyörgöm mondja valaki hogy o is tudna tiszta szívből ennek örülni, mert szerintem nem!"


Én a sajátomnak örülök tiszta szívből, a másé nem érdekel ilyen szinten, hogy ennyit pörögjek rajta...ennyi!

Mondom, hogy jó sz@.r lehet neked, ha ahelyett, hogy örülnél magadnak/magatoknak ilyen f..szságokon "dühöngsz"!

2015. jún. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én attól még borzasztóan örülök a saját terhességemnek, főleg a babámnak, mert más is terhes és fia lesz. Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Gondolj arra akkor, hogy a fiadnak milyen jó lesz pár év múlva, mennyi haverja lesz a környéken. Most a terhesség a legfontosabb, de az egy-kettőre elmúlik, utána meg tök jó lesz, hogy egy csomó egyidős gyerek van a fiad körül.

Mellékesen megjegyzem, még mindig nem értem a problémádat.

2015. jún. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
2014-ben és 2015-ben télleg nagyon sok nő lett,terhes és kismama.amikor meleg van meg jó idő május végétől,utcán láthatsz kismamákat akiknek pocakja látszik
2015. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!