Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hany hetesen mentetek...

Ti hany hetesen mentetek elsőnek az orvoshoz?

Figyelt kérdés
majus 8 dikán volt az utolsó menstruációm igy most kb 5+3 napos leszek holnap. Tesztem erős pozitiv. Ilyenkor már mehetek dokihoz ????
2015. jún. 14. 19:09
 1/9 anonim válasza:
Igen,mehetsz! Gratulálok! Egy 9hkm :)
2015. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod és boldog baba várást 😊
2015. jún. 14. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondjak, hogt raer 7-8-9 hetesen is elmenni, de tulajdonkeppen rajtad all, hogy mikor.

En mar 4 hetesen elmentem, rogton a teszt utan, de csak azert, mert volt korabban vetelesem, es akartam egy vervetelt.

De ha neked nincs panaszod, akkor raersz kesobb is. 5+3 naposan mar nyugodtan mehetsz, de ne ijedj meg, ha nem lesz szivhang. Az a 6. het elott nincs. De majd latsz egy szep fekete pacat, a petezsakot. Az a babahaz. :)


31 hkm

2015. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én korán mentem mindkettővel, tudni akartam, hogy legalább jó helyen vannak-e. 5. héten mindkettővel elmentem vizsgálatra, legtöbbször épphogy látszott, hogy hol is ágyazódott be, visszahívtak 1 héttel későbbre, akkor már szívhang is volt. Én nem vagyok annak a híve, hogy minél később menjen egy kismama, nagyon sokat számít, hogy ha pl. méhen kívüli, akkor mikor tesznek valamit az orvosok. Az 5. héten még a petevezető is megmenthető, a 10. hét után már ritkán, arról nem beszélve, hogy potenciálisan életveszélyes állapot. Megnyugtató volt számomra, hogy tudtam, jó helyen, megfelelően fejlődnek.
2015. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont 1 nappal elötted, május 7-én volt meg utoljára. :) 4 napja volt egy nagyon erös pozitív tesztem és jövöhét utáni szerdán tervezek dokihoz menni, elvileg akkor leszek 7 hetes.
2015. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kivártam a 8. hetet
2015. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 5 hetes és ma teszteltem pozitívat. Mivel nekem kellett járnom meddőségi központba, ezért rögtön felhívtam őket (már csak azért is, mert műtétre voltam előjegyezve), hogy most mi a teendőm. Ott nekem két hét múlvára adtak időpontot ultrahangra, tehát 7 hetes leszek akkor. Addig szép csendben itthon örülünk, és majd ha az orvos megerősíti a terhességet, meg azt mondja, hogy minden oké, akkor majd bejelentjük a szüleinknek is :)
2015. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, azt kihagytam, hogy természetesen akár most is elmehetsz már dokihoz, ha korábbra is kapsz időpontot, csak azért írtam, hogy én 7 hetesen megyek, mert azért szerintem a meddőségiben eléggé vigyáznak a kismamákra, ha már egyszer végre összejött a baba, és ha ott nem tartják későnek a 7 hetes terhességet az első vizsgálathoz, akkor szerintem nem gáz, ha csak akkor megy valaki.
2015. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is május 8. az utolsó dátum, szerdára van időpontom. Az első terhességemnél 8 hetesen voltam először, de csak azért mert kerestem a megfelelő orvost.. Lehet most kicsit korai lesz, de megnyugtató ha látja az orvos hogy mi a helyzet
2015. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!