Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kamilla teát lehet inni terhesen?

Picsusz kérdése:

Kamilla teát lehet inni terhesen?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat is,hogy nem ajánlatos.Savra innám,hogy nyugtassa a gyomromat.
2015. júl. 10. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne.. ami kétes azt jobb kerülni. Inkább rennie vagy ami még jobb, salvus víz.
2015. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mi bajt okozhat?Pedig terhesség elején is ittam.Most mivel eléggé sokat hányok,sok a savam,jól esett a kamillatea.
2015. júl. 10. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
hát most utánanéztem mert nekem eszembe nem jutott volna, hogy a kamilla tea bármi gondot is okozhatna... vérhígító szedése mellett+ ha allergiás vagy valamire akkor nem ajánlott, máshol épp gyomorpanaszokra ajánlják kismamáknak, én nem tudom elképzelni hogy bármi komolyabb gondot okozna... de kérdezd meg az orvosod és ha nem gond írd meg mit mondott, mert kíváncsivá tettél :)
2015. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kamillának két baja van, hogy alergiát okoz és szárít.

ìgy belégzés, inhalálás, szem mosogatás nem ajánlatos, mert csak jobban kiszárítja a nyálkahártyát és a korokozók könnyebben bejutnak a sejtekbe.


Viszont amire nagyon jó, gyomor panaszokra, és ülöfördüre.

Vagy is szerintem nyugodtan ihatod, de mint mindennel, nem kell 10 litert meginnod belöle, de 1-2 pohár nem lesz bajod.

2015. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is soha nem jutott volna eszembe,hogy bármi lehet a kamillától.Terhesség elején még ittam is,akkor is gyomorpanaszokra,és jó volt.Most mivel egy ideje sok savam van,és sokat hánytam elkezdtem újból inni napi 1-2 pohárral,rendesen megnyugtatta a torkom.Kíváncsiságból beírtam a netre,hogy kismamáknak kamilla tea,erre olvasok olyat,hogy nem szabad.Én még ilyet nem is hallottam.Jó,hogy már ittam terhesség elején is.Szerintem semmiféle bajt nem okoz,hisz egy egy jótékony gyógynövény,régen is itták mamáink is.Csak kíváncsiságból kérdeztem itt,hogy valaki hallott e már erről valamit.Vérhígítót szedek,de vagy 2-3 naponta fél szemet.
2015. júl. 11. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
A kamilla vérhígító hatása miatt az utolsó trimeszterben nem ajánlott fogyasztani. Szüléskor elvérzést okozhat.
2015. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En akkor ittam, amikor tizenvalahany hetesen volt egy kisebb hugyuti fertozesem.
2015. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!