Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen uton modon tudnék egy...

Milyen uton modon tudnék egy terhességet megszakitani?

Figyelt kérdés
Màr elmultam 14 hetes de az apja folyamatosan bàntalmaz és màr megprobàltam az életemnek is véget vetni begyogyszereztem magam,de kihànytam.Ki tudna segiteni,hova forduljak.Nem szeretném megtartani.
2008. szept. 4. 22:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
szia.szerintem erről már lekéstél.szomorú amit olvastam.de ha nem akarod megtartani,inkább add örökbe,minthogy megszűlöd és megölöd.sok szerencsét
2008. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de sok ember mindent megadna egy babáért, miért nem adod örökbe mint hogy véget vess az életének? a gyerek isten ajándéka és az ö és a te élete is szent, gondold át és ne keseredj el. sok embert boldoggá tennél ha a kicsit örökbe adnád. mégegyszer ne haragudj hogy öszinte voltam.
2008. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak,inkább add örökbe,nagyon sokan köztük én is mindent megtennénk,ha lehetne gyermekünk.De az is egy megoldás,ha el költözöl az apjától jó messzire,hidd el egyedül is fel lehet nagyon szépen nevelni egy gyereket,van egy ismerősöm aki hasonló helyzetbe volt és egy anyaotthonba szült aztán szép lassan akadt munkálya,lett lakása szóval teljesen helyrehozta az életét.Én szívesen felnevelném helyetted a picit,de gondolom ez másképp működik.
2008. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is add örökbe, ha tudod, hogy nem fogod tudni felnevelni. Ne próbálj véget vetni az életednek, egy férfi miatt nem érdemes. Pici babával is találhatsz magadnak szerető párt és jó apát.
2008. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
sajnos 14 hetesen már túl vagy az abortusz lehetőségein. ha az apja bántalmaz, javaslom, hogy keresd fel a családsegítőt vagy egy anyaközpontot, ne kelljen az agresszív apával maradnod.
2008. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

[link]


[link]



Kérj segítséget,menj el ettől az embertől és ha semmiképp nem szakítják meg a terhességet,akkor szüld meg a babát egy anyaotthonba és add örökbe ha nem szeretnéd!

Gyáva vagy,megakarsz futamodni,ahelyett,hogy küzdenél,feladod edgy öngyilkossággal!!!

Egy pasi sem ér annyit és szégyeld magad,hogy egy ártatlan kis babának is szenvedést okozol!

Tehet ő arról,hogy ilyen emberek csinálták?

Szedd össze magad és keresd fel az anyaotthont,várandósan is mehetsz!

2008. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ha ö szenved akkor én hogy szenvedek,te szerinted????

Nem birtam a gyereket elvetetni,mert az apja még a vizsgàloba is bejött velem,nehogy megprobàljam a dokival megbeszélni,hogy nem akarom a babàt.A fogamzàs gàtlot is szedtem,csak a kedves ugy döntött nekem nem kell az,és kidobta.Mär most avval tart terrorban,hogy ha megszületik el fogja venni.

2008. szept. 5. 02:07
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
a családsegítőbe próbálj valahogy eljutni, muszáj segítséget kérned, öngyilkosságon meg ne gondolkozz, mert egy ilyen ember fabatkát nem ér, nemhogy egy életet. el kell tőle jönni, mindenáron! Menni fog!!!
2008. szept. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű,amikor az apa nincs melletted,szépen elmész a rendőrségre és elmondod,h mi van.A bántalmazásnak nyoma is van.Elvisznek dokihoz,látleletet vesznek,majd az apukát eltávolítják mellőled.

Ha van neted,akkor tudsz úgy is intézkedni,h a férfi nem tud meg semmit.

Elvetetni már seh sem tudod.Aki gyógyszerrel akar vége vetni az életének,az nem is akar igazán meghalni,csak figyelemfelkeltés az egész.(Van a családomban ilyen,és 10en sok éve próbálkozott,azóta is boldogan él.)Elvetetni seh sem tudod már.

B verzió megszülöd.A kh-ba nem lehet állandóan veled a pasi,és ott kérsz segítséget.A babát örökbe adják,nagyon sokan szeretnének csecsemőt örökbe fogadni,mert ők még nem találkoztak a csecsemőotthon ingerszegény környezetével.

Aztán meg lehet keresni a családsegítőket.Ha seh sem tudsz elszakadni egy ilyen túrára a férjed mellől,akkor a háziorvosoddal is beszélhetsz,őt köti az orvosi titoktartás.Vagy egy barátnődet,akiben megbízol kéred meg,h menjen a családsegítőkhöz.

Mindent meg lehet oldani,csak akarni kell.Most így hirtelen nincs ötletem,de lépj le a pasi mellől,amint lehet

2008. szept. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A nyomai nincsenek meg,hisz nem kékre zöldre vert még,de kemény fàbol faragtak,és ami rajatm nem làtszik meg az màson ötször.Én tényleg meg akartam halni,de a gyogyszet amit bevettem vissza öklendeztem,sajna.

A baj csak az hogy én nem otthon élek,és a fiu se magyar.

A munka vàllalàsim is lejàr februàrban,de iszonyatos összegü szàmlàkat kell befizetnem.Mert az én kedves pàrom olyan féltékeny volt,hogy még dolgozni sem engedett.Örökbeadni ha meg is tartom semmi féle képpen nem fogom,ha megmarad akkor velem is nagyon boldog lesz,apa vagy apa nélkül.Màs is felnevelt màr apa nélkül egy gyereket nem én leszek az egyetlen.

2008. szept. 5. 07:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!