Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen uton modon tudnék egy...

Milyen uton modon tudnék egy terhességet megszakitani?

Figyelt kérdés
Màr elmultam 14 hetes de az apja folyamatosan bàntalmaz és màr megprobàltam az életemnek is véget vetni begyogyszereztem magam,de kihànytam.Ki tudna segiteni,hova forduljak.Nem szeretném megtartani.
2008. szept. 4. 22:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

örülök, hogy kezdesz pozitív irányba menni, így van, miért ne tudnád felnevelni a gyerekedet. Nekem van egy három hónapos kisfiam de és ölni tudnék érte. Oda ne add senkinek, őneki csak rád van szüksége, az anyukájára. Gondolj csak bele, hogy hogy hiányoznál neki..... meg neked hogy hiányozna. Mert a legkeményebb embernek is meglágyul a szíve, ha majd a hasadra fektetik amikor megszülöd. és utána majd nem is akarod a kezedből kiengedni, majd meglátod. állandóan azon gondolkodnál majd, hogy vajon mit csinál, vajon jól van -e, vajon nem bántják-e, vajon él e még. Lehet kicsit durván hangzik, de így lenne, nem? Én hiszem, hogy szeretni fogod és ragaszkodni fogsz hozzá.

ne dobd el. Ahogy írták sokan összetennék a két kezüket, ha lehetne gyerekük.

sok sikert és gondold át nagyon, minden jót.

2008. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget! Családod nem tud segíteni? Vannak anyaotthonok! Az öngyilkosság sem megoldás, bár tudom, nekem könnyű mondani.

A 12. héttől hivatalosan nem vetetnek el babát, csak ha beteg. Hivatalosan.

2008. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz v.milyen ürüggyel v.védőnőhöz v.kihez akihez nem kísér be a párod,szólj egy barátnődnek v. valakinek!

Add meg neki az adataidat,mondd el mi történik veled és kérd meg értesítsen valakit,aki tud segíteni!Rendőrt,családügyist,magyar konzult akárkit!!!!

Biztosan segítenek!

2008. szept. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ma jo hirt kaptam az önkormànyzaton,mert ki jelentkeztem az itteni cimemröl,és azt mondtàk,még csak véletlen se adjam meg sehol a cimemet igy nem tudnak a szàmlàkkal se mit kezdeni.Nincsen annyi befizetni valom,és nem vagyok csalo sem,de a beteg biztositomtol maradt még fent szàmlàm,azt kellett volna rendeznem,és szerettem volna is.De egyedül és munka nélkül ez nem megy,föleg ha àllandoan terrorban tartanak.Ha meg is marad a baba,édesanyàmék segitenek,elmondta amig ö él,addig ö akar meg tud is nekem segiteni.Csak én nem ilyen jövöt képzeltem el sem magamnak,sem a gyereknek.Az anyàm bele betegedne ha örökbe adnàm,akkor azt mondta inkàbb vetessem el,mert mi is nevelünk a sajàt rokonsàgunkbol gyereket.Csak olyan nehéz majd arra a gyerekre ugy nézni,hogy a szivem ne ràndulna össze,mert van egy apja de egy szarhàzi,meg a plàne az benne,hogy bàrmit tett én akkor is szeretem öt.Nehéz a sziv bajainak tudatosan ellenàllni.Én megprobàltam minden töllem telhetöt,söt még többet is.
2008. szept. 5. 09:28
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, ha örökbe adná és kihordaná amég az apa mellette van, lehet hogy meg sem érné az a baba a terhesség végét. Ha folyamatosan terrorban és bántalmazva van egy terhes nő, szerintetek kb mennyi az esélye?

Kedves kérdező, ha rám hallgatsz, ne a gyermekedet dobd el, és ne az életedet, hanem az embert akivel együtt élsz. A gyermek a tiéd és a te véred, benned él és nő, és utána melletted nő nagyra, és bármilyen fájdalmas is most a párod miatt, de a világon a legcsodálatosabb dolog amit egy nő átélhet hogy anya lesz! Küzdj érte, megváltoztatná az életedet! Elhiszem hogy nagyon nehéz,és félsz rettegsz és később is félni fogsz, de ha terhes vagy ha nem, ezt az embert mindenképpen EL KELL HAGYNOD! A gyermeked legalább erőt adhat hozzá. Ne félj attól hogy olyan lesz mint az apja, mert ha te neveled és szeretettel neveled, akkor erre nincs sok esély. Nagyon nehéz a helyzeted, de vannak erre különleges családsegítők és anyaotthonok ahová el tudnál menekülni egy darabig amég új életet nem kezdesz. A rendőrségre mindenképpen menj el, legalább panaszt tenni, hogy ott is maradjon írásos nyoma annak, hogy te bántalmazva vagy. Hidd el ez később, bármilyen indokból, vagy akár egy bírósági peren jól fog majd jönni. Nem tudom milyen nálatok a rendőrség és mennyire foglalkoznak az ilyen dolgokkal, de akkor is menj el, csak azért hogy maradjon egy írásos dokumentum erről. Én a helyedben ahogy el is kezdted sunyiban el kezdeném szervezni az új életemet, aztán hirtelen lelépnék jó messzire. ÉS SOHA TÖBBÉ NE MENJ VISSZA HOZZÁ, BÁRMIT IS MOND MAJD KÉSŐBB, HOGY IGY ÚGY MEGVÁLTOZIK, MERT AZ ILYEN EMBER SOSEM FOG.

Amennyiben mégsem akarod a babát, szerintem ha elmondod hogy veszélyben van a gyermek, talán van rá megoldás. Az életed eldobni a legnagyobb butaság, főleg egy ilyen ember miatt. Inkább ne félj segítséget kérni, ha kell 100 helyről is. Hidd el segíteni fognak. Én nagyon szorítok érted, remélem okosan döntesz, és vigyázz magadra. LEGYÉL ERŐS!!! Most annak kell lenned , és hidd el ha ezt átvészeled az élet megjutalmaz majd a boldogsággal!

2008. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

én úgy gondolom, hogy ezt a kapcsolatot mindenképp fel kéne adnod. Az újszülött csecsemővel még tudsz új életet kezdeni. Még lehet "normális" családod, munkahelyed, rendezett életed.

A párodtól való megszabadulásra biztosan van lehetőség. hivatalosan is. A rendőrség, a családgondozó, a védőnő biztosan tud segíteni.

Vannak anyaotthonok is. Az egyik barátnőm is ott lelt menedéket a gyermekeivel az erőszakos férje ellen.

Ne mérgezd magad, nem az a megoldás. A picinek is ártasz.

nem lehet könnyű ez az egész, és azt írtad, hogy kemény fából faragtak.

Akkor hajrá és harcolj!

Küzdj magadért, a benned lakó kis életért, a szebb, jobb holnapért.

Van egy E.SZ.T.E.R nevezetű alapítvány is. Ott a családi, szexuális, egyéb erőszakkal foglalkoznak. biztosan tudnak ők is kiutat.

Fel a fejjel!

Semmi sincs veszve!

Én drukkolok.

2008. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is elváltam és van a volt férjemtől két gyermekem.De én szültem őket én neveltem és bár a kisfiú külsőre teljesen olyan mint az apja még véletlenül sem a rossz emlékek jutnak eszembe,ha ránézek.Teljesen olyan érzés mintha a gyerekek semmi köze nem lenne az apjukhoz.Szerintem ez ne tartson vissza attól,hogy megszüld!
2008. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
52%
gyerekek= gyerekeknek
2008. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz, melyik orszagban? En is kulfoldon elek, es itt a forumon meg nagyon sokat. Hatha tudunk segiteni!

En ha valahol a kozelemben vagy, mindent meg fogok tenni, hogy segitsek neked. Irj privat emailt!

Anna

2008. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő segít neked! Gólyahír alapítványhoz fog irányítani ha nem akarod megtartani, valaki nagyon szeretni fogja és felneveli helyetted! arra is van mód, hogy utána is lásd. De ha megtartanád, csak így nem tudod akkor minden megyeszékhalyen van anyaotthon ahol befogadnak a babával. Vagy írjál nekem privát és megpróbálok segíteni ahogy tudok! Írjál oké!!! Van megoldás!!!!!
2008. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!