Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen uton modon tudnék egy...

Milyen uton modon tudnék egy terhességet megszakitani?

Figyelt kérdés
Màr elmultam 14 hetes de az apja folyamatosan bàntalmaz és màr megprobàltam az életemnek is véget vetni begyogyszereztem magam,de kihànytam.Ki tudna segiteni,hova forduljak.Nem szeretném megtartani.
2008. szept. 4. 22:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
40%
Na szóval, akkor már látod a kiutat!!!! Hála a magasságosnak! A pasi sosem fog úgy hozzádtartozni mint a saját gyereked! A pasit dobd mert elmebeteg és lefelé törleszt ha már nem te leszel a gyengébb hanem a kicsi, akkor rajta veri el a port-CSAK EGY KICSI NEM BÍR KI ANNYIT MINT TE-HA A FALHOZ KENNIK AKKOR LEHET, HOGY OTT MARAD ÉS TÖBBÉ NEM TUD FELÁLLNI!!!Na akkor rajta! Indulj!!!!
2008. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
A helyzet a következö,ma össze pakoltam az összes holmimat,az itteni önkormànyzatrol kijelentkeztem és a nö olyan normàlis volt,meg ismer és ismeri a helyzetemet,mondta ne is hagyjak nàlla cimet,nem tudjàk pontosan hova mentem a postàrol is kijelentkeztem,de ott meg egy kamu cimet adtam meg.£Holnap indulok,a kedves is làtta,hogy elpakoltam de azt hiszi viccelek,és azt mondta nem enged haza ugy se mert szeret.Meglàtjuk,nàllam az akarat megvan.
2008. szept. 5. 16:18
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szorítok! adj hírt majd magadról, kérlek, amint tudsz!!!

judit

2008. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok,nem tudom olvassátok e még a lapomat,de hírt adok magamról.Haza jöttem,Kecskemét mellett élek a szüleimnél.

A pasi még az utolsó este is lelépett otthonról,én meg már nem bírtam és össze pakoltam a cuccaimat leléptem.Még vissza is akart tartani,hogy ha én változtatok akkor maradjak,közben persze kiderült neki már új nője van.Haza jöttem még pár napig keresett aztán egy hétig semmi,egy hét múlva sírva hívott,hogy ő annyira szeret és vissza akar kapni.De állította nem volt neki másik nője és hogy hülye vagyok.Pár napra rá,mivel úgy volt jönni fog Mo-ra,de a foglalás valami oknál fogva nem sikerült,mondta ha nem hiszem menjek és nézzem meg az msn-en a levelet,amin vissza igazolták,hogy a foglalása nem sikerült.Megtettem.És a bejelentkező képén épp egy női nemi szervet nyal,ami nem az enyém!Én ezek után el küldtem a k.anyjába,ő meg csak sírt és hogy ezért akart ide jönni,hogy elmondja mekkorát hibázott,de ő engem szeret,és velem akar lenni.Szerintetek hiszek még neki?!?Kizárt.Angolosan távoztam a kapcsolatból,tel.számot cseréltem és próbálom magam össze kapni.

2008. szept. 23. 09:19
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól döntöttél! Látod, alakulnak a dolgok!!

Azzal a pasival ne foglalkozz, nem érdemel meg téged, titeket! Koncentrálj a babádra, neki van most a legnagyobb szüksége rád!

Minden jót, és majd időnként jelentkezz! :)

Judit

2008. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok és erőt és kitartást kívánok az új életedhez! Meglátod,sokkal jobb lesz,mint az eddigi! Sok boldogságot!
2008. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Örülök!!!!! Akkor most kezdődik számodra a jövő! Minden jót Nektek ( A Babának is)-és nagyon sok szerencsét kívánok!!!!!
2008. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mi van veletek???
2010. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

olvasod még kérdező?


mi a helyzet?hogy vagytok?hogy alakult az életetek?



24N és 21 hós kislány anyukája

2010. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, hogy mi a helyzet veletek? jól vagytok?
2010. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!