Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivancsi lennek akik amiok...

Kivancsi lennek akik amiok ket csikos volt az ovu teszt akkor voltak egyutt. Milyen nemu babajuk szuletett?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Jaj, te nem nagyon képben ovuteszttel kapcsolatban.

Tudod, az sokáig 2 csíkos. Akkor lesz pozitív, amikor a tesztcsík ugyanolyan erős, vagy erősebb, mint a kontroll. Ez is lehet 2, vagy ritkábban 3 nap is.

Tehát mire vagy kíváncsi? Hogy akik olyankor voltak együtt, akkor mi lett? Nekem fiú.

2015. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod. Igazabol nem nagyon tudtam eligazodni a teszteken. Mett egy par napig eros pozitiv volt. Utanna picit halvanyabb majd ujra eross pozitiv.
2015. aug. 2. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes mondjuk mindig este 6-kor csinálni, talán nem így csináltad. De ha pozitív, akkor pozitív és mindent bele, mindegy, hány nap.
2015. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így is csak fiúk születnek döntő többségben...
2015. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pozitiv másnapján voltunk együtt és lányt várok.

viszont első terhességemnél is a pozitiv másnapján voltunk, abból fiam született.

2015. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy napig volt pozitív (minden hónapban így volt), aznap voltunk együtt, és lányt várok.
2015. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak par oraig volt pozitiv,pont munkahelyen,es elotte 6-7 oraval voltunk egyutt,jo merges is voltam,hogy buktuk a honapot...fiut varok
2015. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!