Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen kerékpározni?

Lehet terhesen kerékpározni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte is kerékpároztál, akkor igen. Ha most kezded, akkor csak óvatosan.
2015. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően lehet (gondolom, nem downhill versenyeken akarsz indulni), de ne feledd, hogy változóban van a tested, ami kihathat az egyensúlyérzékedre, mozgáskoordinációdra is, és bringával bizony nagyot lehet esni.
2015. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem javasolják, mert ha baleseted van (úthiba vagy figyelmetlen autós, gyalogos miatt), nagy valószínűséggel a kormány a hasadban áll meg. Gondolom nem kell magyarázni, hogy terhesen ez miért nem tesz jót.
2015. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Óvatosan lehet.

Én végig kerékpároztam a várandósságom, még szülés lőtti nap is tekertem, bár akkor már nagyon nyugdíjas tempóban :)))

Igaz, én előtte nagyon sokat mentem terepen akár 100 km felett naponta, szóval hozzá voltam szokva.

A balesetveszély miatt nem javasolják, amúgy tekerhetsz körültekintően és most persze a rázós hegyi utakat hanyagold, vagy csak nagyon lassan menj ott.

2015. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én orvosom nem javasolta a kockázatot. Más az egyensúlyérzék borulni könnyebb és veszélyes. Plusz nem tudni hol tapad épp a méhlepény, és ha esetleg rálóg a méhszájra ne adj isten fedi is akkor a bicajozástól simán leszakadhat.
2015. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet,de azért állits a bringán:ülést le,és nagy csopper kormány,aztán gó.És csak lazán.
2015. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!