Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell mozognia egy...

Mennyit kell mozognia egy babának 35 hetesen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy már kevesebbet mert kevesebb neki a hely.
2015. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy mennyit "kell". Sok baba, ha már kevés a hely kevésbé aktívak, mások pedig majd kiszakítják édesanyjuk hasfalát. Az enyém az utóbbi volt. :)
2015. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, valamivel kevesebbet mozog a fiam, de elenyésző a különbség. Inkább úgy mondanám, hogy ritkábban mozog- de minden nap ugyanúgy- és most már nagyon kifeszíti magát, sokszor fáj :)
2015. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kevésnek érzed, keresd fel az orvost, CTG és UH kizárhatja az esetleges problémákat. Nekem az ötödik gyerekem feltűnően keveset mozgott. Nem találtak semmit, pedig a CTG sem volt szuper, aztán amikor megszületett, kiderült, hogy szívbeteg, és akkor sem mozgott eleget. Így már értettem. Most már jobb a helyzet és szépen fejlődik, lassan 1 éves, kezdi kinőni, de ha aggódsz, mindenképp beszélj orvossal. Olyan nincs, hogy mennyit "kell", de ha kevésnek érzed, az intő jel lehet. Sokszor különben minden rendben, de az ilyesmit az orvosok is komolyan veszik, egy CTG vagy UH meg nem árt a babának.
2015. szept. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
Ez pontosan olyan hülye kérdés, mint az,hogy ennie mennyit kell. Te se mozogsz minden áldott nap ugyanannyit, ha gond van vagy a hetedik érzéked azt súgja, hogy valami nincsen rendben, keresd fel a nőgyógyászt. A gyereknevelésben sem lesz KELL. Mindennek itt van az ideje (pl. majd, ha tud, felül, siettetni nem kell és ne is lehet). Azt, hogy fájna, négy saját gyerek után kevéssé hiszem el, tessék mozogni, ne hagy el magad, nem beteg vagy, hanem terhes. Foglald el magad és kevesebbet és többször egyél.
2015. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
Ja és a gyermek nem tudja "kifeszíteni magát", ezt hogy érted?
2015. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!