Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mennyire volt faradt a...

Ki, mennyire volt faradt a terhesseg elejen?

Figyelt kérdés
En meg csak az 5 hetes terhes vagyok,de iszonyuan faradekony. Ez normalis? Mi lesz igy velem kesobb?
2010. márc. 11. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szörnyen álmos és fáradt voltam az elején. A munkám akkor elég uncsi volt,így volt,hogy néha majdnem elaludtam a széken ülve... :) Később jobb lesz! :) Boldog babavárást!
2010. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, gratulálok a babához! :)

Én az elején egyáltalán nem voltam fáradékony. Viszont a 20. héttől kezdve már annál inkább. De ez biztosan egyénfüggő. Mint a rosszullétek is, van akinél van, van akinél nincs.

Most nagy változáson megy keresztül a szervezeted, nem csoda, hogy másképp reagál rá. De szerintem egy idő után "hozzászokik" és visszatér az erőd. Aztán a 3. trimeszter felé újra előjön :)


Boldog babavárást,

26 hetes kismama

2010. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! Ne aggódj, teljesen normális, én is majdnem elaludtam a munkahelyen. Jártam szülésfelkészítő tanfolyamra, és az oktató mondta, a természet megoldja. Nem hiába vagyunk fáradtak, és lassúak, pont erre van szüksége az első hónapokban a babának. Nyugodtságra és sok pihenésre, hiszen abban a 3 hónapban a kis embrióból magzat lesz.
2010. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszi! Mindenkinek. Kisse ilyeszto,hogy eddig mindig tele voltam energiaval,most meg mindig fekszem,ha hazaerek.Ma mar kicsit elkeseredtem,mondvan mi lesz velem ,majd nagy hassal!! Remelem tenyleg belerazodok idovel.
2010. márc. 11. 19:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok a babátokhoz:)

Az elején én is kicsit fáradékony voltam.Aztán eljött a 14.hét és ismét tele voltam energiával.Most így a vége felé,egyszer így,egyszer úgy érzem magam.Érdekes,mert délután tele vagyok energiával,de a reggelek nagyon holtpontok számomra.11 órakor elkap az álmosság kb 2 óra,amit nehezen viselek,utána pedig fitt vagyok.Estére pedig,mint a babák,már 19 órakor tudnék aludni.

Boldog babavárást kívánok neked!

34 hetes kismama

2010. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Persze, mindig egyre több energiád lesz és nem leszel ennyire fáradékony. Majd a vége felé. De mi nők úgy vagyunk összerakva, ha nem ma, majd holnap, de megcsináljuk a feladatokat. Persze az sem baj, ha besegít a férjed, ha meglesz a baba, akkor is nagy szükséged lesz rá!!!

2010. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia tegnap tettem fel egy hasonló kérdést.Én most 30h km vagyok és annyira álmos ,fáraddt,hogy el tudnék ájulni.Trehességem elején voltam ennyire,de el múlt.Tele voltam energiával és most a napokban vissza tért ez a fáradság.Valószinü te is így leszel.Kitartás,lemerít a baba.Pihenj sokat ha teheted.
2010. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Először is gratula! Én is 5-6 hetes vagyok most a másodikkal. Az elsővel hulla voltam kb. 10 hetes korig, aztán a végén, 30 héttől is aludtam volna egész nap legszívesebben. Most a másodikkal is hulla vagyok, úgyhogy csak kitartást tudok Neked is kívánni, hogy átvészeld ezt a néhány hetet. Utána viszont tele voltam energiával, úgyhogy most is csak ez éltet.
2010. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok. 11. hétig TOTÁL ÁLOMKÓR voltam, utána már nem, de a mai napig röhögök azon, hogy a terhességem második-harmadik hónapjában mennyit aludtam. Én alapesetben egy bagoly vagyok aki hetekig is elvan 4-6 óra alvással, ha be kell fejeznie egy határidős munkát, de akkor ülve, állva, délelőtt, délután, bárhol képes voltam elaludni és esett le a fejem. Igen, normális. És pár hét múlva könnyebb lesz. Aludj amennyit csak tudsz, ez ilyenkor nagyon jót tesz.
2010. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én olyan voltam, mint egy mormota, állandóan csak aludtam volna,

14 hetes km

2010. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!