Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mennyire volt faradt a...

Ki, mennyire volt faradt a terhesseg elejen?

Figyelt kérdés
En meg csak az 5 hetes terhes vagyok,de iszonyuan faradekony. Ez normalis? Mi lesz igy velem kesobb?
2010. márc. 11. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


én most kezdek titokban örülni hogy 12hetesen elmúlt az álomkór. 10-kor aludtam este el és reggel hatkor alig bírtam felkelni, ami nálam nagy szám mert egyébként beérem 4-5óra alvással is. ráadásul a melóhelyen is majd elaludtam, pláne hogy ülőmunkát is végzek. azt éreztem át tudnám aludni a napokat. a buszról leszálva hazafelé már alig bírtam vonszolni magam. iszonyatos fáradtság volt rajtam, olykor szinte sírni tudtam volna....aztán pár napja mintha elmúlt volna. visszatért a régi idő, ismét alig tudok elaludni, jó ha éjfélkor sikerül....remélhetőleg tényleg vége az álomkórnak...kitartás!!!!! még pár hét és végetér!!! próbálj sokat pihenni, ha dolgozol akkor miután hazamentél feküdj le egy picit.


ja, és gratulálok a babóhoz!

2010. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szia.gratulálok a babához.én az elején nem igazán voltam fáradékony szerencsére.de most annál inkább.


30 hetes km

2010. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Teljessen normális,gondolj bele mi változáson megy át a szervezeted!Elsö 12 hétben én is nagyon álomkoros voltam!Meló után rendszeresen elaludtam délutánonként.De aztán elmulott,idáig nagyon jól viseltem.és most kezd kicsit visszatérni a dolog.Most vagyok 27 hetes,ugy vettem észer a délutáni szendergés sokkal jobban esik mint az éjszakai alvás.

Jó babavárást kiívánok neked!!:)

2010. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!