Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan babakocsit keresek vagy...

Olyan babakocsit keresek vagy vázat amire rátudjuk rakni a maxi cosi cabriofix hordozót és lehetöleg nem olyan drága. Tanácsok, hogy hol keressek ilyet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Teutonia babakocsikra tuti rá lehet tenni. Ez Ausztriában ez a legjobban elterjedt babakocsi. Itthon itt lehet kapni:

www.poppet.hu

www.bebibolt.hu

Viszont 100-as felett van az tuti.


Quinny babakocsira is rá tudod tenni. Ezek közül a Zapp a legolcsóbb, és nem utolsó sorban összecsukva a világ legkissebb babakocsija. Itt 48 körül kapható.

[link]


Remélem segítettem. Sok sikert!

2010. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Quinny vázra rá lehet rakni,csak az a baj,hogy nem biztos,hogy csak külön vázat lehet kapni.Én Quinnyt vettem,de komplett volt,mindennel együtt.És a teszveszen vettem.
2010. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!