Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen már hónapok óta nem...

Terhesen már hónapok óta nem kívánom a szexet. Meg fog ez változni szülés után? Visszaállnak a hormonok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hasonlóan voltam mint te. De miután megszültem, és letelt a 6 hét, apának annyi volt, mert folyton kívántam :)
2015. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így voltam. Terhesen alig voltunk együtt, de aztán a 6 hetet már alig bírtam kivárni és azóta is minden ok :)
2015. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj de jo, megnyugodtam 😊

Mar kabe 6 honapja nem voltunk egyutt es olyan fura, hogy abszolut eszembe sem jut.

2015. szept. 4. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam kb fordítva volt, a szülés után, a szoptatás alatt nagyon lecsökkent a libidóm.
2015. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én amint meg tudtam h babát várok akkor a 12 hétig nem nagyon kívántam aztán kiszáradással a 13 héttől a 16. hétig kórházban voltam utána meg én kívántam az együtt létet kb a 20. hétig utána megint volt egy idő h nem kívántam aztán a 30. hét körül megint kívántam most 32 hetes vagyok van h kívánom van h nem. és a párom meg érti mert a hormonok játszadoznak. akkor áll mellettem nagyon a párom mikor hírtelen a semmiből bőgök és én se tudom h min.
2015. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!