Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszoptatnád e sogornőd...

Megszoptatnád e sogornőd babáját? 1 hetes kisfiu anyukája

Figyelt kérdés
Elmenek gy napra és azt szeretnék ha én szoptatnám meg a babájukat!Én idegenkedem tőle!Félek kisfiam utánna nem fogadná el a cicimet!Igy nemet mondok!Csak szeretném tudni más hogy gondolja!
2010. márc. 12. 12:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Én nem szoptatnám meg más gyerekét, és azt se engedném, hogy az enyémet más szoptassa.

Fejje le a tejet, és add neki cumisüvegből. Főleg, hogy így idegenkedsz tőle.

2010. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Hát elég furcsa kérés, úgy értem, régen megszokott volt pl a szoptatós dajka, de most már nemigazán.

Abban viszont biztos vagyok, hogy a kisfiadnak ez semmi problémát nem okozna, ugyanúgy szopna, mint előtte.

Ne kend rá, ha te idegenkedsz a dologtól. Mondd meg őszintén, hogy neked nem tetszene a dolog, és kész. Esetleg anyuka fejjel le neki, azt szívesen odaadod a babának kanállal vagy pohárból.

2010. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Én simán megszoptatnám, nem hiszem hogy ha lemosom utána a cicim, a fiam nem fogadná el. De ahogy előttem is írták ha idegenkedsz tőle fejd le, bár ennyi erővel az anyukája is lefejhetné.
2010. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Én tuti nem szoptatnám meg! Pont ilyet álmodtam a múltkor,hogy egy ismerös babáját fogtam ölben és a baba valahogy bekapta a bimbómat és szopizta,hát nagyon furcsa volt,de még álmomban is rögtön elvettem töle,mert ezt nem tartom helyesnek.
2010. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Jól írta valaki.Régen sokan szoptatós dajkát vettek fel,és a saját gyermeke mellett a munkaadó gyermekét is szoptatta.

A történelem során sok királyi család babáját szoptatós dajka etette,és nem a királynő..Elég fura,hogy idegenkedsz hiszen egy aranyos kisbabáról van szó,nem egy 20 éves pasasról..De ha zavar akkor fejjél le sok tejet,és cumisüvegből is etetheted...

AMikor én a kórházban voltam volt,hogy a nővérek megkértek minket fejjünk le tejet ,mert volt egy anyuka akinek elapadt az első nap,és legalább a pici kap anyatejet..(nem volt ebben semmi rossz,főleg hogy tudod a legjobb védelmet az anyatej adja meg a babának)

2010. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Én sem hiszem, hogy megszoptatnám. Arról nem is beszélve, hogy ha 1 hetes a fiad, akkor nem hiszem, hogy van annyi tejed már, amennyi két gyereknek elég lenne. Szóval ha a sógornőd gyermekét eteted (aki ha jól gondolom jóval idősebb és sokkal többet eszik egy nap mint a tiéd), akkor a sajátodnak nem maradna.
2010. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak:Bocs,hogy okoskodom,de nyilván nem azzal van a baja a kérdezőnek,hogy megetesse-e a saját anyukája tejéből amit lefejt előtte,hanem,hogy a saját mellére tegye-e az"idegen"babót.Az teljesen más,hogy ha az embernek sok teje van akkor ad belőle(lefejve,cumisüvegbe)segítség gyanánt

a rászorulóknak.


Nekem is nagyon fura lenne úgymond a másét szopiztatni,de nem vagyunk egyformák.

2010. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
az előző a 12:33nak szólt,bocs.
2010. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen attól idegenkedek hogy más babát a cicimre rakjak és hogy elég e tejem mindkettőnek!
2010. márc. 12. 12:41
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a sógornőd gyerkőce?
2010. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!