Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki felváltva kétféle...

Szed valaki felváltva kétféle terhességi vitamint? Pl. Egyik nap Femibiont másik nap Gravidát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak gravidát szedtem, azt is csak hetente 2-szer. Nem hinném, hogy van jelentősége 2 félét szedni, ezek "csak" vitaminok, és nagyjából ugyanaz az összetétel, nem lesz mellékhatása ha egyikről átállsz a másikra, vagy felváltva szeded őket. Semmi nem fog változni.
2010. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért szedsz két félét?
2010. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert már nagyon nehezen tudom megvenni a Femibiont. Havonta 5600Ft nagyon sok nekem. De ugyanannyi vitamint van a Gravidába is, csak az omega3 hiányzik belőle.
2010. márc. 13. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orvosom szerint a Femibiont elég 3naponta szedni, és így nem is kerül olyan sokba. Nekem mellé még vasat írt fel, mást nem szedek.
2010. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orthonol natalt és Centrum materna Dha-t szedek felváltva.Az orvosom mondta, hogy így szedjem.Az Orthonol natal nagyon drága 12.500 ft a havi adagja.De a dokinöm szerint ez a legjobb terhesvitamin meg gondolom a legdrágább is:)
2010. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!