Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt kismamák,...

Picsusz kérdése:

Decemberre kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
November 23-ra vagyok kiírva, simán lehet belőle december :) Tök jól vagyok. Második baba, de nem érzem nehéznek egyáltalán. Nagyon meglep, hogy mennyire jól vagyok fizikailag :) Azt hittem, sokkal keményebb lesz, gyerek mellett. :) Pozitív csalódás az egész várandósság, remélem a szülés is az lesz :)
2015. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én már alig várom,hogy elérkezzen a szülés :) 3.babó.Ez a terhességem nehezebb mint az előző kettő.Te,hogy vagy?
2015. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi is 3-at szeretnénk majd. Miben nehezebb ez a harmadik, mint az előző kettő? Bocsi az offért, csak nagyon kíváncsi vagyok.
2015. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Első kettővel bírtam állni,sétálni.Mostani nem igen szereti a sétát s vele kívánósabb s fáradékonyabb vagyok
2015. szept. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

12.16-ra vagyok kiirva, 2. Baba.

Lenyegeben en is egesz jol viselem, de azert a nap vegere hulla faradt leszek.

A fiam mellett nincs megallas, folyton nyuz vmi miatt, uh pihenni nincs sok idom. (2 eves es itthon vagyok vele)

Neha tenyleg eszembe jut, hogy nem is erzem terhesnek magam. :-)

Az elso terhessegemmel vizesedtem eleg rendesen, most az sincs, hala Istennek. Lehet a sok mozgas miatt. :-)

Szoval, osszessegeben nezve, tok jol vagyok!


Es Te, kedves kerdezo?

2015. szept. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi december 2-ra vagyunk kiírva,de azt mondták valószínűleg november végén meglesz a kislányunk.Diétán vagyok,terhességi cukorbetegség miatt,de ezen kívül más panaszom nincs.Nem vizesedem,nem híztam eddig.Az alvással van néha gond,nem jó sehogy a hasam miatt :)
2015. szept. 11. 11:29
 7/11 anonim ***** válasza:

5-os vagyok

En is csinalom a dietat, bar szerencsere nekem a cukrommal semmi bajom. En azert kezdtem el, mert a 20. Hetig 5 kg jott fel. Most 26 hetes vagyok, azota nem hiztam.

Te egyaltalan nem hiztal??? Az igen! Ugyes vagy!!! Mindig csodalattal olvasom az ilyen kismamakat. Hogy csinaljatok? En erre is buszke vagyok, h 6 hete stagnal a sulyom, de nem tudom elkepzelni, h ez igy is fog maradni.


En mar nagyon varom hogy megszulessen a lanyunk. :-)

Nektek elso baba? Kisfiu vagy kislany lesz?

2015. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Energikusan, sokat mozgok, szerencsére nem zavarja a babát. Ha nem rugdosna néha és a hasam nem nőne, nem is hinném el hogy kismama vagyok:) 20. Hétig nem híztam, azóta felszaladt 5 kg, 2 hét alatt, 3 hete viszont egy dekat se hiztam. Nem is értem igazán ezt a gyarapodós dolgot.
2015. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

28 hetesek vagyunk,eddig -3kg-ba vagyunk.Igaz van tartalékom,van miből lemenni. :) Most a diétától biztos megy még lejjebb,de bánni nem bánom,a babának pedig egyáltalán nem árt,ő elveszi amire szüksége van.

Kislányunk lesz,és igen első baba :) Már nem kell sokat várni rá,már úgy várjuk.

2015. szept. 11. 13:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Tenyleg nagyon ugyes vagy es a masik valaszolo is, aki a 20. Hetig nem hizott semmit.

Nekem is van tartalekom, sajnos boven, megis konnyen jonnek a kilok annak ellenere, h azt mondjak a tulsulyos kismama nem hizik olyan gyorsan. Dehogynem! Ha nem fekeznem magam, mar tuti 10 kg plussznal jarnek.

Fiamnal nem dietaztam, es nem is vontam meg magamtol semmit. 20 kg lett a vege. Igaz, o nyari baba es nagyon vizesedtem vele. A szules utan kb 5 kg maradt rajtam, de az is lement a kezdeti stresszes idoszakban.


Esetleg, kedves kerdezo, leirnad h egy nap miket eszel? Hatha otletet merithetnek es osszehasonlitanam, h en jol csinalom e a ch dietat.

Koszi! :-)

2015. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!