Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól lehet...

Hány hetes kortól lehet szedni magneB6ot? És mire való?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább mikortól kell, nem?


Akkor javasolt, ha elkezd görcsölgetni a vádlid, vagy mint nekem, ún. "nyugtalan láb szindrómád" lesz. Meg azt hiszem, akinek sokat keményedik a hasa, annak is javasolt. Ez segít megszüntetni a görcsölést.


Vannak dokik, akik felírják (vérképtől is függ, nekem eddig tökéletes volt - 29 hetes vagyok), meg is határozzák, mennyit szedj belőle. Nekem a védőnő azt mondta, ha úgy érzem, kell, szedjek be napi 1-2-t, aztán ha nem görcsölök, abbahagyhatom. Én szoktam pezsgőtablettában is inni a Mg-ot.

2010. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem 6 hetesen kellett elkezdeni szedni,mert sokat feszült meg görcsölt a hasam.azóta is kell még szednem.


30 hetes km

2010. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 14 hetesen kellett elkezdenem szedni, mert fájt a pocim, azóta már nekem nem is elég a mg b6, erősebb kell, nehogy idő előtt kitáguljak, most magnesii citritet szedek


31 hetes km

2010. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónapja keményedik a hasam, addig semmi bajom nem volt, az orvos mondta, hogy szedjek 3 szor 2 szemet, első héten be is tartottam, de sokalltam és lecsökkentettem, 3 szor 1 re, de sajnos nem sokat ért, mert ugyanúgy keményedett, így visszaálltam napi 6 szemre. Magadtól ne szedd, csak ha valami panaszod van akkor az orvos tudja mikortól kell javasolja.

32 hetes km

2010. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!