Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esti rosszullétek 7 hetes...

Esti rosszullétek 7 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Egész nap semmi gondom, de este 7 körül rámtör az émelygés és a pocakom is felpuffad. Nem eszem sokat, és így mégha éhesnek is érzem magam, nem tudok vacsorázni, mert úgy érzem kipukkanok... Másnál is van ilyen, mitől, mit lehet tenni?
2010. márc. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, ne aggódj, egyébként minden kismamánál más és más amit átélnek. Nekem pld. émelygésem egyáltalán nem volt, de minden este nagyon felpuffadtam és ugyanazt éreztem, amit te is írsz, hogy kipukkanok... emlékszem nagyon furcsa érzés volt, sokszor nem tudtam, üljek, álljak vagy feküdjek, sehogy se volt jó... aztán a második harmadban jobb lett, a harmadik ugye mindig a legnehezebb, mert akkor már nagy a "teher". Kitartás, megéri!!!
2010. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem a hányinger és az émelygés egész napos volt,de leginkább este volt erős.
2010. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is egésznap rosszul voltam és bármikor hánytam, de ami tuti biztos volt az az éjjel fél2!


Kitartás, megéri!


Sok boldogságot!

2010. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes vagyok. 2 hete tombol a hányásparty minden reggel a klotyón. Tegnap azonban este is kiraktam a cuccot. Rendes volt a testem, mert nem a metrón kezdett el velem szórakozni. De ahogy hazajöttem...még az orromon keresztül is jött a gyomorsav....jaj. Alig várom, hogy vége legyen. Nagyon megvisel, különösen, mert nem vagyok egy nagy hányós fajta mint egy-két imserősöm. Azok tök jól vannak utána én remegek és öntöm magamba a tejet. 2 hét alatt megittam 12 liter tejet csak én magam.
2010. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!