Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt Angliaban elo...

Vannak itt Angliaban elo kismamak?

Figyelt kérdés
Van koztetek olyan akinek segitseg kellett a teherbeeseshez es Angliaban jart kezelesre?
2010. márc. 13. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
En Angliaban elek, de szerencsere nem kellett segitseg, most 29 hetes km vagyok! Azert ha tudok, segitek! Mi lenne a kerdes?
2010. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babóhoz!!:))

Mi most kezdünk el próbálkozni,és úgy néz ki h nincs rendszeres peteérésem,viszont az orvos addig nem hajlandó gyógyszert felírni amíg nem telik le az egy év probálkozás idő,még úgy sem ha igazoltan nincs pé.Hazamenni egy darabig most nem tudok,és kíváncsi lettem volna h mással is történt-e vmi hasonló,ill inkább hazamentek-e kezeltetni magukat vagy megbiztak az itteni orvosokban!Nekem sajnos nem sok jó tapasztalstom van velük!!!!

2010. márc. 16. 14:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem h mennyi ido utan sikerult? Illetve hogy eddig mik a tapasztalataid az itteni orvosokrol?Itt fogsz szulni vagy hazamesz?
2010. márc. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!