Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiirt kismamak h...

Novemberre kiirt kismamak h vagytok?

Figyelt kérdés
31/ 32 hetben jaro kismama vagyok, eddig jo volt minden, sajnos lassan erzem mar nehezednek a dolgok.nehez az alvas, a baba megvan fordulva es neha nagyon kellemetlenul mozog, es hamar faradok :(. Ezen kivul minden rendben, lassan kisagy minden megvan :) ti?
2015. szept. 17. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, dettó ugyanez :)
2015. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan 10.30-ra vagyok kiírva, de ettől még simán lehet novemberi.

Második gyermekem, első fiú, 3 éves lesz nemsokára.

Most kislányunk lesz.

Borzasztóan fáj a derekam, a szeméremcsontom, a medencém. Szóval kb mindenem.

Az elsővel csak az utolsó 1 hónap volt nehéz.

1 ujjnyira nyitott a külső méhszájam, de már a második trimeszter kezdete óta, mégis itt vagyok egyben.:)

Babakocsi még nincsen, nem tudok választani. Valószínüleg az utolsó pillanatokban rendelem majd meg, az első időkben úgysem kell majd.

Többi dolog megvan.

Nem bánnám, ha már a 38.héten megszületne,mert nagyon kínlódok a terhességgel.

2015. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én második trimeszter vége óta érzem nehezebbnek magam, gyorsan elfáradok, és nincs kedvem semmihez nagyon. Vagyis lenne elmászkálni, de ha elmegyek csak a boltba mintha egy hosszú túráról jöttem volna vissza :D... ritkán besavasodok de nem vészes, amúgy nincs bajom, csak ez a elnehezült test pedig nem is híztam sokat. Szerencsére a mozgások és a rúgások se fájdalmasak vagy ha időnként kinyomja magát. Ilyenkor már olyannak kéne lennie?

2015. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell fajdalmasnak lennie, nekem annyi h eleg lent van a fejecskeje es amikkor ott lent mozog nem kellemes, nem faj de nem kellemes. A tobbi mozgasat igazan kellemesnek tartom es elvezem is. En plusz 12 kgnal tartok lassan ugy erzem magam mint egykiss balna . Nov 18 a 40 het de nem bannan ha 38 jonne :)
2015. szept. 17. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé lent van:) Kisfiú vagy kislány?
2015. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Picsusz ***** válasza:
Sziasztok.Én igaz dec.2-re vagyok kiírva,de valószínűleg novemberre meglesz a kisasszony.29 hetesek vagyunk.Az esti rossz alváson kívül más rossz tünetem nincs.Mikor sokat sétálok,akkor szokott lent már húzódni,de ahogy leülök,abba is marad.Kicsit már kezdek izgulni,mert nem sok van már hátra :)
2015. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor gondolok erre hogy mindjárt itt van. Elég hamar elment ez a pár hónap...ahhoz képest már ez..
2015. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaz én dec. 6-ra vagyok kiirva, de gondoltam írok.

Vasárnap lépünk a 29. hétbe. Eddig 5 kg-ot híztam de a pocim elég nagy, aminek most már ér

2015. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igaz én dec. 6-ra vagyok kiirva, de gondoltam írok.

Vasárnap lépünk a 29. hétbe. Eddig 5 kg-ot híztam de a pocim elég nagy, aminek most már érzem a súlyát is. Nagyon rosszul alszom, könnyen fáradok. A légzéssel szoktak gondok lenni, van mikor úgy érzem összenyomja a tüdőmet :D Nagyon aktív amit élvezek, szerencsére nem fájdalmas a mozgása, legalábbis eddig nem volt az. Kezdek nagyon izgatott lenni, első baba így minden új és ijesztő picit, várom, hogy kibújjon, reménykedem egy november végi szülésben, jó lenne már látni, és bevallom az is jó lenne ha visszakaphatnám a testem feletti uralmat :D

2015. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat lanyok mar tenleg nincs sok..ez az 1, 1 es fel honap hamar eltelik majd nagyon. Vasarlas, ultrahangok, nst-ek :) en is remenykedem hogy november elejen jon 38 hetre es nem varatatja magat:d. Kisfiu lakozik itt, Viktor leszz a neve. Es nalatok?:)
2015. szept. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!