Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » DR Banczik Zoltán-ról van...

DR Banczik Zoltán-ról van valakinek rossz véleménye?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 10:34
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Az ember egy katasztrófa, mindenkinek jobb ha elkerüli.

Eleve a külső is taszító (hosszú, copfba fogott zsíros ősz haj), a stílusa pedig kritikán aluli, lekezelő, a minimális együttérzés is hiányzik belőle. Többektől hallottam, akivel esetleg rossz hírt kellett közöljön (pl. vetélés, fertőzés, stb.) azt teljesen semlegesen, már már bunkón kezelte.

Lehet mondani, hogy egy orvos szakmailag fontos, hogy jó legyen, de a nőgyógyászat szerintem pont olyan, ahol nagyon is fontos a lelki támasz, a nők eleve igénylik ezt. Az akiből ez hiányzik, az menjen inkább állatorvosnak.

2021. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Egy igazi szadista. Minden fáj, amit ô csinál. A szülés nála garantáltan traumatikus élmény lesz. Fogalma sincs milyen egy élettani szülés, csak az erôszakot ismeri. Nem riad vissza a siettetés semilyen fájdalmas formájától, indokolatlan burokrepesztés, gátmetszés, hasbakönyöklés, kézzeltágítás, persze fájdalomcsillapítás nélkül, hiába könyörögsz érte. Mindez lekezelô stílusban. Jó érzéke van a megalázáshoz, sosem fogom elfelejteni, hogy varrat szedés közben, miközben a lábam között matat, mondja, hogy ugye hoztam neki valamit, bár a szülésre sosem kértem fel, sajnos pont ô volt ügyeletben... Döbbenet, hogy ez az ember ennyi ideje megél ebbôl.
febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!