Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » DR Banczik Zoltán-ról van...

DR Banczik Zoltán-ról van valakinek rossz véleménye?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 10:34
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Hát én ma voltam nála fagyasztáson...és hát nem is tudom. Elmondta, hogy mi a helyzet, mi fog történni stb. De hogy utána mit kell tenni,arról semmit.
2011. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Azért, mert utána nem kell tenni semmit.

:)

2011. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Wincho válasza:
Helo, én is nála voltam vizsgálaton. Mivel vidéki vagyok,nem tudtam visszamenni a leletemért. Mikor ő megkapja, akkor kipostázza,ha van valami baj????
2012. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Igen, nekem nagyon rossz a tapasztalatom. Ügyeletes orvosként találkoztam vele a MÁV-ban. Olyan fájdalmasan vizsgált meg mintha kést forgatott volna bennem, mintha csak egy húsdarab lettem volna az asztalon. Nagyon megalázó volt a vizsgálat:( Hazamentem és csak sírtam. Mindenem fájt a vizsgálata után. A modoráról, stílusáról nem is beszélve.
2012. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Nekem is nagyon rossz véleményem van róla. Egyszer voltam nála, de többet biztos nem megyek. A vizsgálat borzalmas volt, kérdésekre nem válaszolt, a modora pedig szánalmas - de egyébként lekezelő próbál lenni. Még szerencse, hogy vannak róla pozitív vélemények is, mert különben tényleg nem érteném, hogy ilyen ember miért megy orvosnak.
2013. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Most Békásmegyeren rendel, katasztrófális, borzalmasan vizsgál, nem szeretnék többet menni hozzá.
2015. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas, kitalálta, hogy petefészek gyulladásom van közben meg terhes voltam.
2016. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Kritikán aluli viselkedésű. Betévedt a szülőszobára (akkor láttuk először), úgy viselkedett a feleségemmel, hogy nem sok kellett hozzá, hogy felpofozzam. Azt tudom javasolni mindenkinek, hogy kerülje el.
2017. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Mindenkihez, csak hozzá ne! Szakmailag nem tudom kétségbe vonni, mert még csak most kezdem el majd a kúrát, de a stílusa katasztrofális. Ráadásul olyan flegmán mondta el, h mit kell csinálnom a továbbiakban, h a felét nem is értettem. Mikor kijöttem, elsírtam magam. Többé nem akarom látni őt.
2017. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 zollee71 válasza:
Akasztani való sarlatán!!!
2019. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!