Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a babám szívét...

Szerintetek a babám szívét hallom vagy az enyémet?

Figyelt kérdés
szívhangfigyelővel szoktam hallgatni reggel és este de mindig ugyan azon a helyen találom meg és a párom már nézte közben az enyémet és azt mondja kb. egyszerre ver jobb oldalon kb a köldökömtől olyan 4-5 cm -re van mindig szerintem ott kezdik az ultrahangot is nézni azért gondoltam hogy jó helyen keresgélek kedden elmegyek a védőnőhöz hallgatózza már meg ö is csak addig is kíváncsi vagyok hogy tik merre találtátok meg és ellenőriztétek-e a ti pulzusotokkal?köszi
2010. márc. 14. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyű megkülönböztetni a sajátunktól, mert az ő kis szíve kb. duplaolyan gyorsan ver, mint mint a mienk. Mikor a védőnő keresgéli, mindig egyből tudom, ha végre betalálta, mert annyira szembetűnő. Úgyhogy nagyon nem kell ellenőrizni a mi pulzusunkkal.
2010. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Már az első is leírta. Onnan tudod megkülönböztetni a szívveréseteket, hogy a babáé kb dupla olyan gyorsan ver mint a tied.
2010. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A baba szívét hallod dobogni. Először én is azt hittem hogy az enyém de meghallgattam az enyémet és utána a babámét és tudtam , hogy az Ő szivét hallottam.Ugyan ott ahol te .Minden jót , boldog babavárást .
2010. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!