Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszeminacios lanyok hanyadikr...

Inszeminacios lanyok hanyadikra sikerult?

Figyelt kérdés
Honap vegen keszulunk hsg, valamint inszeminaciora , 2,5 eve nem sikerul teherbe esnem . Aki hasonlo cipoben jart , hanyadikra sikerult az inszem ?
2010. márc. 15. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk sok-sok Fostimon injekció és tüszőrepesztő szuri után az ELSŐ inszem sikerrel járt!! Gyönyörű, egészséges kisfiunk született! és ami most CSODA: spontán, szoptatás mellett újra várandós vagyok!

SOk sikert Nektek is!!

2010. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi ! ti mennyi ido utan szantatok ra magatokat az inszemre ?
2010. márc. 15. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi egy év sikertelenség után mentünk orvoshoz, onnantól másfél év telt el az inszeminációig. Ez alatt az idő alatt volt nekem is HSG, vérvételek, Closti-kúra, páromat vizsgálták. Végülis nekem volt annyi gondom, hogy nem nagyon volt peteérésem. De az első inszem nekem is sikeres volt, ikreket várok, most vagyok 25 hetes.
2010. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!