Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért csak az én szívemet hallom?

Miért csak az én szívemet hallom?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok és szívhangfigyelővel nem tudom elkapni a picurkám szívét mindig az enyémet halom még a köldökömnél is már nagyon idegesítő egy kütyü mit csináljak vele zselével és olajjal is próbáltam az én szívverésem egyből megtalálom de a kicsiét nem még a védőnő sem találta vele itt azt olvastam hogy sokan meg vannak vele elégedve biztos hogy ti jót hallotok?
2010. márc. 18. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A babák szíve sokkal gyorsabban ver, onnan lehet megkülönböztetni. Minek idegesíted ilyenekkel magad?
2010. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet még fiatal a terhességed ahhoz, hogy mindig sikeresen elkapd. Egy biztos........ne a köldöködnél keresd. Én még a 20. hetek környékén is meglepően lent találtam meg...........egészen lent.

Ne idegesítsd magad, biztos minden rendben van.

Én zselével csináltam, de a múltkor elfogyott, és vízzel csináltam......majdhogynem élesebb és jobb volt így az eredmény.

38 hetes kismama

2010. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez jó kérdés ?2 éve volt egy vetélésem 21 hetesen most míg nem mocorog vagyis nem érzem hogy mocorog jó lenne hallgatózni de valahogy nem jön össze
2010. márc. 18. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
14 hetes még nagyon nem fogod a köldöködnél megtalálni :) Jócskán lentebb kell keresgélned. Sok sikert hozzá. És türelem, ilyesmin kár felhúzni magad.
2010. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, még ne a köldök környékén keresd, jóval lejjebb van annál. Csak a 20. hét környékén éri el a méhfenék a köldök vonalát...attól meg még messze vagy, úgyhogy egész lenn keresd. És ne idegeskedj, ha nem találod, még fiatal a terhességed, nehezebben találni, de ahogy nő, egyre könyebb lesz.
2010. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunka védőnőnek van ilyen szívhangfigyelője, de csak a 20. héttől csinálják, mert akkortól hallani. Én a 17 héten kértem hogy hallgatózzunk már egy kicsit, mondta, hogy jó de ha nem hallok semmit ne rémüljek meg, mert még ilyenkor nem biztos, hogy hallani, nekem lehetett, hallottam de egészen lent a combtő felett, a hasam legalján oldalt. Ha elég vékony a hasfalad, akkor lehet hogy már hallani fogod, keresd egészen lent.


22 hetes km

2010. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Keszulektol is fuug, nekem angelsounds volt es mar betoltott 12. hettol hallottam vele a babam szivvereset. Csatlakozom a tobbiekhez, inkabb szemeremdomb felett keresss kicsivel, ne a koldokodnel.
2010. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért hallod a sajátodat a köldöködnél, mert ott fut a hasi aortád egy ága.Ne ijedj meg, csak arról van szó, hogy nem jó helyen kerested eddig.Nekem nincs ilyenem, de biztosan ki kell tapasztalni, és kell egy kis türelem hozzá.A köldöködtől próbáld meg 3-4 ujjnyival lentebb, és oldal irányban is.Attól is függ, hogy mennyire vékony a hasfalad.Meglesz az!
2010. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy mindenfele keresgéltem de semmi nem is nagyon merek sokáig keresgélni nem tudom mennyi ideig használható ez egyhuzamban az is lehet hogy annyi idő alatt nem is találhattam meg egyébként a hasfalamról nem lehet azt mondani hogy vékony az első terhességem után maradt egy kicsi amit nem fogyókúráztam le mert mindig arra számítottam hogy na majd most leszek terhes úgyhogy nem játszottam ilyennel hogy fogyókúra
2010. márc. 18. 15:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lent keresd, a szemérem csont fölött, nekem a 12 hetes Uh-n ott találta meg a doki a babát! majdnem a csontomat Uh-zta már:) szóval tényleg nagyn lent keresd! köldöknél elég későn van, 24 hetesen is még köldök alatt volt nekem! Remélem érted mit akartam ezzel mondani!

33 hetes km

2010. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!