Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2016 nyáron született babák...

2016 nyáron született babák anyukái hogy vagytok? Tünetek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is volt 2016 nyara, tehát még nem tudtak megszületni azok a babák!!
2015. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Férre írtam :(

Születendő akartam írni

2015. nov. 6. 11:22
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Május végére vagyok kiírva,2. baba, ma megyek UH-ra, jövő héten genetikaira. Itthon vagyok táppénzen (munkahelyi veszélyes munka). Most derült ki, hogy cukorbeteg lettem ismét, valamint a pajzsmirigyem túlműködik, szóval diétázom. Napi szinten kijön belőlem a reggeli, ez az egy amit már unok! :)

Kedves kérdező, mesélj te is! :)

2015. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Május végére vagyok kiírva, 3. baba. Ma voltunk genetikain.

Egy pár napja már nincs hányingerem, kicsit hamarabb elfáradok, de jól vagyok.

2015. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok!én június végére vagyok kiírva.legutóbb egy hete voltam uhn,akkor már vert a szíve a picinek.nekünk is 2.gyerek lesz.semmi tünetem sincs,az előző terhességem is teljesen peoblémamentes volt.
2015. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia, én június 10 re vagyok kiírva, én jól vagyok tünetek vannak de hamar elmúlnak, annyi hogy fáradékonyabb vagyok munkahelyen érzem én , hónap végén tervezek tp re menni , nekem fönőköm is mondta hogy mihamarabb

mert 12 órázok 5 napokat.:)

2015. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok, Anyukák, ha gondoljátok tarthatnánk itt a kapcsolatot, 1 hajóban evezünk! :)
2015. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam először orvosnál a pozitív teszt óta. Két másodperc volt a vizsgálat, a doki semmit sem mondott, csak, hogy két héten belül jöjjek vissza a másik dokihoz, a leleten rajta van a petezsák mérete és ennyi. :D Szóval izgatott vagyok, de azért kicsit csalódtam, hogy egy szó nélkül lezárta az egészet. :)

Amúgy elvileg tegnap voltam hat hetes és július 1. lesz a várt nap.

Érzékeny a mellem és napi szinten görcsöl a hasam, más tünetem nincs eddig szerencsére. :)

2015. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Majus 30-ra vagyok kiirva, harmadik baba.

Nem vagyok tul jol, 8 hetesen voltam uh-n, mert volt egy enyhe verzesem. A baba akkor rendben volt, a verzes elmult, de 3 napja ismet pecsetelek. Kicsit le vagyok torve miatta, bar nincs gorcs es eros verzes, ugyhogy biztatnak. Fekszem es kovetkezo heten korhaz, ha nem mulik el.

En kombinalt tesztre kb masfel het mulva megyek.

Es mar hiztam egy kilot.

2015. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok és fent vagyok Fb-n csinálok egy zárt csoportot ott tudunk beszélgetni :)
2015. nov. 6. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!