Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2016 nyáron született babák...

2016 nyáron született babák anyukái hogy vagytok? Tünetek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! május 14-re vagyok kiírva kistesó lesz a 3 évesem mellé. Genetikain minden ok volt, 3 hét múlva lesz az integrált második fele. Én kb 2 kgot híztam eddig. Szerencsére jól vagyok.
2015. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Május 26-ra vagyok kiírva. Második gyermek lesz a most 19 hónapos kislányom mellé. 7. héttől nekem is volt barnázásom sajnos. Kaptam gyógyszert, uh-n minden ok volt és azóta nem tudok semmit. Jövő szerdán megyek 12. heti uh-ra.

2015. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én is 25-26-ra vagyok kiírva és szerdán megyek a 12. heti UH-ra. Tegnap voltam dokinál, már izgett-mozgott! :) Volt/megy valaki a Mátyásföldi Klinikára genetikaira?
2015. nov. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
3as vagyok, kivel mi újság?
2015. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Sajnos mi nem babazunk majusban, ket hete volt a mutetem.

De minden jot nektek!

2015. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12-s vagyok. Uh-on minden rendben volt szerencsére és a véreredmény is rendben van. :-) Panasz per pillanat nincs. Csak annyi, hogy a hasam most 14 hetes terhesen már jóval nagyobb,mint az első terhességnél. És energiám is kevesebb van sajnos. Bár igaz, hogy eleve nyolc kiló rajtam maradt első szülés után, pedig tornáztam, diétáztam :-( Ezért parázok, hogy ne hízzak most sokat. Bár az első hetekben folyton éhes voltam. Ez is más, mint először, mert akkor nem volt ilyen.

9-s! Nagyon sajnálom a babád :-(

2015. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Sziasztok. Facebook csopiba én is benne lkennék!
2016. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!