Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2016 január végére kiírt...

2016 január végére kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól! :)
2015. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, röviden, tömören jól :) De egyébként nálam pár napja elkezdődtek a jóslófájások....elég sűrűn. picit fáj a térdem és az ujjaim reggel, nem vizesedek, hízásban most megálltam. az alvást jól bírom, csak az a fránya gyomorsav ne lenne. Te, hogy vagy kérdező? 35hkm
2015. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egesz jol vagyok. jan.27re vagyok kiirva. nekem is eleg surun vannak mar joslofajasok.oriasi pocakom van. a baba nagyon sokat rug es mozgolodik. ejjelente sokszor megebrede ezmiatt. nagyon gyorsan faradok. tegnap teljesen kesz lett a lanyos ki baba szoba.mar nagyon varjuk az elso gyerekunk erkezeset.
2015. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Januar 29-re vagyok kiirva, nagyon sok a savam, ettol szenvedek a legjobban, a hizas nalam is megallt szerencsere, eddig sok volt. Ejjel kb 3-4szer kelek pisilni, joslofajasom nincs.

Amugy nagyon jo h mar csak max egy honap van, lelkikeg ez feldob nagyon.Te hogy vagy?

2015. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én január 30 ra vagyok kiirva. Aludni nem nagyon tudok, sehogysem jo feküdni.

Ti már összepakoltátok a kórházi cuccot??

2015. dec. 27. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, en egy hete megcsinaltam mindent. Varom az indulast. Hol fogtok szulni? En Sote 2
2015. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, 4-es voltam
2015. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok. én is épp a jövőhétre terveztem hogy összepakolom a csomagot. Kezd egyre izgibb lenni. Már álmodni is ezzel álmodok :D Első baba?
2015. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3. ossze van pakolva minden ami a korhazba kell. tegnapelott megrendeltuk a babakocsit ami ma delutan jon meg. elso baba

Nektek milyen babakocsitok van?nekunk Aston Martin babakocsi. valakinek esetleg van ilyen?velemeny rola?:)

2015. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2. babámat várom, már van egy 3 éves kislányom. Még nem pakoltam össze a cuccot, de már ideje lesz. Ma hajnalba 3 órától jóslófájásaim voltak, azt hittem indulni kell.De hálistennek reggelre elmúlt. Még vagy 2 hetet jo lenne kihúzni. A lányomat pont 40 hétre szültem, de most nem hiszem hogy kihúzom január végéig.
2015. dec. 28. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!