Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok elvileg 6 hetes de...

Ma vagyok elvileg 6 hetes de tegnap csinaltam egy tesztet az negativ lett. Lehet, hogy nem vagyok az vagy meg csak nem magas a hormon szintem?

Figyelt kérdés
13 napja kesik,3-4 hoapja probalkoztunk.Kicsit neha fajdogal a hasam alja de csak nagyon picit.Sokat kell pisilnem attol fuggoen hogy alig iszom.Faradt vagyok es a mellem is nagyon erzekeny.En tutuira vettem hogy sikerult a kisteso ezert nem is akartam tesztet csinalni de tegnap mondta a parom csak csinalajak mar egyet persze negativ lett.Ez nagyon elszomoritott.De remelem csak annyi hogy nem magas a hormon szintem meg.Bar a lanyommal alig hogy kimaradt 1-2 napra ra csinaltam tesztet es rogton kimutatta.Bar markajaban nem ugyanaz a fajta.Szerintetek kisteso vagy mar gondoltam rosszabbra is ,hogy esetleg valami mas lehet.Dokihoz meg nem igazan tudok elmenni mivel most koltoztunk haza es a kinti baleset biztositas mar nem el az itthonit meg honapok mire elintezzuk majd.Magan dokihoz pedig ido mire bejutok.Elore is koszi a segitseget!
2016. febr. 2. 11:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg azt elfelejtettem ,hogy reggelente szoktam emelyegni,szedulni de csak nagyon kicsit.
2016. febr. 2. 12:00
 2/17 anonim ***** válasza:
Csinálj mègegy tesztet,biztos ami biztos.
2016. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 nap késés után nincs az a teszt, ami ne mutatná ki. Csinálj egy másik tesztet is, de szerintem kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy. Ettől függetlenül szurkolok.
2016. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már mindenképpen jeleznie kéne a tesztnek, kivéve, ha később volt ovuláció. Pár nap múlva ismételd meg a tesztet.
2016. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív nem valószínű, hogy terhes lennél. Max ha 2 hlttel később volt ovud és még csak most vagy 4 hetes körül... Magándokihoz amúgy nem olyan sok idő bejutni, hívjál fel egy párat, hogy ki tudna a napokban fogadni.
2016. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én pont ma hívtam a dokimat időpontért, és tudott volna adni mára is, mert valaki lemondta.
2016. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De ha nem lennek terhes akkor mitol lenne a sok "jel"?
2016. febr. 2. 13:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Nézd, a szervezet nagyon fura tüneteket tud produkálni pszichésen is. Pl. a párom (férfi) az összes terhességi tünetemet produkálta, még hányt is. :)
2016. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ó hát jeleket sokszor tud az ember produkálni sajnos.

Viszont egy 6 hetes terhességet, már illene mutatnia a tesztnek...

2016. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

a has aljának fájdalma és a sok pisilés együtt felfázásos tünet lehet. egy vizeletet vinnék be a laborba holnap reggel, egy háziorvosi beutaló kíséretében, jobb tudni az ilyesmit.


tuti ki kellene mutatnia már a tesztnek ennyi késés után. magándokihoz meg akár azonnal is lehet menni, hívj fel néhányat, ahogy előttem is írják!


a menzesz késés, ha ezentúl sokszor lesz, esetleg megváltozik a ciklusod, 3. és 21. napi hormonsorért kiált.:)

2016. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!