Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok elvileg 6 hetes de...

Ma vagyok elvileg 6 hetes de tegnap csinaltam egy tesztet az negativ lett. Lehet, hogy nem vagyok az vagy meg csak nem magas a hormon szintem?

Figyelt kérdés
13 napja kesik,3-4 hoapja probalkoztunk.Kicsit neha fajdogal a hasam alja de csak nagyon picit.Sokat kell pisilnem attol fuggoen hogy alig iszom.Faradt vagyok es a mellem is nagyon erzekeny.En tutuira vettem hogy sikerult a kisteso ezert nem is akartam tesztet csinalni de tegnap mondta a parom csak csinalajak mar egyet persze negativ lett.Ez nagyon elszomoritott.De remelem csak annyi hogy nem magas a hormon szintem meg.Bar a lanyommal alig hogy kimaradt 1-2 napra ra csinaltam tesztet es rogton kimutatta.Bar markajaban nem ugyanaz a fajta.Szerintetek kisteso vagy mar gondoltam rosszabbra is ,hogy esetleg valami mas lehet.Dokihoz meg nem igazan tudok elmenni mivel most koltoztunk haza es a kinti baleset biztositas mar nem el az itthonit meg honapok mire elintezzuk majd.Magan dokihoz pedig ido mire bejutok.Elore is koszi a segitseget!
2016. febr. 2. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Próbálkozz meg bejutni egy dokihoz, ha elmondod a panaszodat, és hogy mi sürgős lenne, valaki tudi tud majd fogadni. Mindenképp lásson orvos.

Érdekes, hogy 13 nap után még negativ a teszt.

Pontosak a ciklusaid általában?

2016. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek aki irt!A ciklusaim nem mondhatoak pontosnak.Sokat nezelodtem a neten az elmult napokban ezen es mas oldalon is es rengeteg no irta hogy vagy kisem mutatta nekik egy vizelet teszt sem vagy csak joval kesobb.En ugy erzem nem vagyok az a bebeszelem magamnak ember.Idom sincs ra es a babaval is "ugy voltunk ha osszejon ossze ha nem akkor majd maskor".Magandokinak utana neztem 1 van itt a varosba es hat nincs valami jo hire!De veszek meg tesztet ....A szivem azt sugja osszejott,sajnos az eszem mast mond!De amint kiderul valami irok es tudatom veletek!
2016. febr. 3. 13:32
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért olyan nincs,hogy mondjuk valakinek 10 hetesen nem mutatná. Max. 7-8 hetesen csinált, akkor valamiért nem mutatta ki (később fogant), és utána már nem is csinált, csak max. dokihoz ment és ott már látszott.

A HCG, ha termelődik, a tesztnek előbb-utóbb reagálnia kell rá.

Én ezt mondom,hogy várj 4-5 napot, és tesztelj, de nega, akkor keress orvost.

2016. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Csak 1 tortenet a sokbol!:-)

[link]

2016. febr. 3. 15:32
 15/17 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy látszik hogy csak egy orvos fog tudni neked megnyugtató választ adni.

Ha a városodban nincsen, akkor menj a szomszéd városba, nézz körül, szerintem ne hagyd annyiban, mert addig úgysem fogsz megnyugodni. :) Valahogy meg kell oldanod az orvosproblémát - főleg ha terhes vagy, akkor mindenképpen szükséged lesz egyre, minél előbb.

2016. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sikerult elintezni a tb-t holnap tudok dokihoz menni de nem izulok nagyon mert tudom hogy ott a kisteso:-)Eszembe jutott hogy van elteve szivhang figyelonk ami olyan mint egy kis ultrahang.Elovettem es megis talaltam vele.Jo gyorsan ver a kis szive:-)Sikerult is felvennem igy majd lesz meglepetes a lanyomnak:-)
2016. febr. 23. 09:33
 17/17 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal ,minden rendben.8 hetes es 4 napos:-)
2016. febr. 24. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!