Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Foghúzás terhesség alatt?

Foghúzás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 39-40. hétben járó kismama, és sajna 2 napja érzem az egyik fogam, ami miatt ma éjszak fél 2 óta nem tudok aludni...Tudom, hogy ki kell húzni, tavaly megmondta a doki is, aztán kiderült, hogy babát várok, és akkor úgy gondoltam, hogy szülés után folytatom a fogaim rendbehozatalát.(még várhatott volna 2 hetet...)

Mit tegyek, kihúzhatják?Fájdalomcsillapító nem veszélyes a babára?És a röntgen?Volt olyan köztetek aki, hasonló cipőben járt?


2010. márc. 30. 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a terhességem alatt két foghúzásom és fogműtétem volt.

Az elsőnél 5hetes terhes voltam.

A másodiknál 26hetes terhes voltam.

Semmi gond nem volt.Röntgent nem csinálnak, fájdalomcsillapítót meg olyat használnak ami nem ár a babának.

Nem tudom,hogy a terhesség legvégén kihúzzák-e.

Nem biztos.Ezt csak azért mondom,mert én a terhességem legvégén le akartam szedetni a fogkövet,akkor én is 39-40hetes voltam és azt mondta a fogorvos,hogy majd akkor csinálja meg ha megszültem addig nem.

De azért kérdezz meg egy dokit.Valószínű,hogyha nagyon rosszul vagy a fogadtól akkor lehet kihúzza.

Gyors és könnyű szülést kívánok neked.

Vigyázz magatokra.

2010. márc. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 hetes terhes voltam amikor kihuztak a fogamat, nem volt semmi gond.
2010. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem először 8 hetesen majd 11 hetesen kellett húzni 2(!) fogamat.Ugyan úgy Lidocain injectiot kaptam,nem voltak könnyű húzások megszenvedtem én is és az orvos is,de jobb,mintha begyulladtak volna.A gyógyulás kicsit hosszabb volt,de kibírtam,és most már jól vagyok.

Röntgent nem vállalnak általában az orvosok terhesség alatt,még ólomköpenyben sem!

14 hetes kismama.

2010. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!