Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek megmondták a nemét 12...

Nektek megmondták a nemét 12 hetes uh-n? Rákérdeztetek vagy mondta magától a doki?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a kötelező 12 hetes a veszprémi kórházban, félek rákérdezni, nehogy "leszidjanak", hogy korai, de már nagyon kíváncsi vagyok.
2016. márc. 3. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Èn annyira el voltam varàzsolva az uh alatt,hogy fel sem tűnt hogy van valami a gyerek làba között. ☺a doki kèrdezte,hogy ugye làtom a kukacàt(bevallom nem figyeltem)☺ de pont olyan szögben volt hogy simàn lehetett làtni hogy fiú. A mostani terhessègemnèl nem làttunk semmit. Szerintem nyugodtan megkèrdezheted,hogy esetleg làt e valamit.
2016. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem láttak semmit, azt mondta a szonográfus, hogy nem lehet ilyen korán megmondani. De a pulzusa 160 volt, szóval sztem kislány.
2016. márc. 4. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!