Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen barnázás?

13 hetes terhesen barnázás?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok,ma délután már kétszer barnáztam.Egy hónapja ,9 hetesen szintén volt ilyen,akkor kaptam progeszteron pótlást,a 12.hét első napján elfogyott,ma egy hete.Nem tudom bemenjek-e orvoshoz,vagy lehet attól van,hogy most jönne meg a mensenem,illetve hogy a placenta mellső falon tapad,mélyen?
2016. márc. 7. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Azonnal orvos. Terhesség alatt semmikor, semmilyen vérzés nem normális.
2016. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is orvos, főleg ha már volt is ilyen problémád, amit "kezeltek".
2016. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a méhlepény most veszi át a szerepét, vagyis folyamatban van, és lehet hogy nem kellett volna abbahagyni a 12. hét elején a progeszteront, vagy csak nagyon fokozatosan. Folyamatosan hagytad el, vagy egyik napról a másikra?
2016. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy jártam,6 hetesen kezdtem szedni a Duphastont, majd 12 hetesen fokozatosan ( !! ) abbahagytam, de mégis valamiért barnáztam.Azonnal kórházba mentem és benn is fogtak 1 hétre, mert a hematóma ami a pici mellett volt még nem szívódott fel.Inkább te is menj be.
2016. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a kórházba!
2016. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bejöttem a kórházba.Először azt mondta az orvos,hogy minimális a maszatolás,ír Duphastont és hazaenged.Aztán azt mondta,ha gondolom maradhatok,holnap megnéznek UH-n is. Így maradtam,kibírom ezt a pár napot,csak minden rendben legyen.
2016. márc. 7. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Na volt ultrahang?mit mondtak?
2016. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia!Igen volt. A baba rendben van,egy hét alatt nőtt 14mmt. Reggel nem volt maszatolásom,de délelőtt egy kevés barnás folyás csurgott a wc-be amig pisiltem. Azóta megint semmi.Majd ha jön orvos megkérdezem,nem-e a ciszta ürül,mert 1 hete 48mm volt,most 40mmt mértek.Remélem minden rendben lesz! Köszönöm az érdeklődést! :)
2016. márc. 8. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Kitartás, örülök hogy semmi gond! :)
2016. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!